اهمیت استفاده از تقسیم کننده پارکینگ

تقسیم کننده پارکینگ

پارک خودرو در پارکینگ و عدم مشاجره با دیگر ساکنین جهت مکان پارک خودرو می تواند نیاز به تجهیزات پارکینگی داشته باشد که برای این منظور تولید و طراحی شده اند. تقسیم کننده پارکینگ یک قطعه پلاستیکی می باشد که می تواند مکان پارک هر واحد از ساختمان یا مجتمع را مجزا کرده تا شخص دیگر از حدود خود تحدی نکرده و در مکان پارک خودروی دیگری پارک نکند. پارک کردن خودرو در پارکینگ ( به علت نداشتن دید کافی و جای کم ) برای اکثر رانندگان امری مشکل به شمار می رود . با استفاده از تقسیم کننده پارکینگ ( دیوایدر ) این معضل به سادگی قابل حل می باشد . وجود تقسیم کننده پارکینگ باعث می شود تا راننده بدون هیچ دغدغه ای در جای پارک خود حرکت کرده و خودرو خود را پارک کند . برخورد چرخ های اتومبیل با دیوایدر ( تقسیم کننده پارکینگ ) نشان دهنده حد مجاز و صحیح پارک کردن خودرو می باشد. تقسیم کننده پارکینگ از تجهیزات پارکینگ پرطرفداری محسوب می شود که باعث ایجاد آرامش و آسایش استفاده کنندگان پارکینگ می شود.

انواع تقسیم کننده پارکینگ

تقسیم کننده پارکینگ چند منظوره ، کاربردی مناسب برای کاهش سرعت وسایل نقلیه و یا تعیین حدود پارکینگ یا مناطق مجاز برای رانندگی دارد که جایگزین مناسبی برای دیوار کشی و یا خط کشی های نامطمئن می باشد . تقسیم کننده پارکینگ به دو روش تولید می شود:

  • تقسیم کننده پارکینگ ساخته شده از جنس پلاستیک مقاوم بگونه ای طراحی شده است تا مقاومت خوبی در برابر شرایط جوی داشته باشند . این جدا کننده پارکینگ به راحتی در سطوح شیب دار یا ناهموار قرار می گیرد و برای پارکینگ های بزرگ و با حجم بالا استفاده خاص دارد .
  • تقسیم کننده پارکینگ یا جدا کننده فلزی پارکینگ محصولی است ساخته شده از فلز مستحکم ، با طول 2 متر و عرض 15 سانتی متر که جهت نصب در محیط های پارکینگ تولید و عرضه می شود .

تقسیم کننده پارکینگ به شما کمک می کنند تا علاوه بر برقراری نظم و ایجاد آراستگی در پارکینگ ، محدوده هر پارکینگ را نیز به صورت مشخص از پارکینگ های مجاور جدا نمایید .

مزایای انواع تقسیم کننده های پارکینگ

از ویژگی های بارز تقسیم کننده پارکینگ فلزی می توان به استحکام بسیار بالا و نصب ساده این مدل که با استفاده از پیچ و رول پلاک انجام می شود ، اشاره داشت . تقسیم کننده پارکینگ کارآیی ویژه ای در ایمن سازی و ایجاد زیبایی و آراستگی فضای پارکینگ دارد. تقسیم کننده پارکینگ لاستیکی که از جمله محصولات پر طرفدار گروه تجهیزات پارکینگی محسوب می شود . تقسیم کننده پارکینگ لاستیکی محصولی است ساخته شده از لاستیک با کیفیت بالا ، جهت نصب در محیط های پارکینگ تولید و عرضه می شود . از ویژگی های این محصول می توان به استحکام بسیار بالا و نصب ساده این مدل که با استفاده از پیچ و رول پلاک انجام می گیرد اشاره داشت . این قطعات که با عنوان Car Stopper و Divider نیز شناخته شده می باشند ، به شما کمک می کنند تا علاوه بر برقراری نظم و ایجاد آراستگی در پارکینگ ، محدوده هر پارکینگ را نیز به صورت مشخص از پارکینگ های مجاور جدا نمایید .

اهمیت استفاده از تقسیم کننده پارکینگ

تقسیم کننده لاستیکی پارکینگ ( دیوایدر ) از برخورد کردن خودروها با دیوار پارکینگ یا با یکدیگر جلوگیری می نماید . تقسیم کننده پارکینگ لاستیکی برای نگاه داشتن و جلوگیری از اصابت خودرو با دیوار مجاور و همچنین جداسازی فاصله بین دو خودرو ( در فضاهای پارکینگی ) طراحی شده است . این تقسیم کننده پارکینگ از لاستیک با کیفیت بالا ساخته شده و به منظور دید بهتر راننده از چهار طرف به شبرنگ مجهز گردیده است . این شبرنگ های ترافیکی با طول عمر و دوام بسیار بالا در کنار بهره بردن از درجه رفلکس مناسب به منظور دید بهتر در تاریکی به راننده برای پارک ساده تر خودرو کمک شایانی می کنند . نصب تقسیم کننده پارکینگ در پارکینگ ها سبب ایجاد نظم در رعايت محل پارك ساکنین و مراجعان می گردد . تقسیم کننده پارکینگ همچنین سبب رعایت فضای پارک شخصی و عدم تجاوز به حریم دیگران شده و سبب پارک کردن صحیح همه خودروها به آسانی و بدون هیچ گونه حادثه می گردد . دیوایدر پارکینگ ( تقسیم کننده پارکینگ ) به وسیله پیچ و رول پلاک یا چسب به راحتی قابل نصب می باشد . ابتدا سوراخ ها در محل تعیین شده در کف پارکینگ زده شده و سپس به وسیله پیچ و رول پلاک ، دیوایدر ( جدا کننده پارکینگ ) روی زمین مهار و نصب می شود . مهم ترین ویژگی های تقسیم کننده ترافیکی عبارتند از:ویژگی ها

  • دارای لایه شبرنگ در چهار جهت دیوایدر ( تقسیم کننده پارکینگ )
  • قابلیت نصب ساده با استفاده از پیچ و رول پلاک
  • ساخته شده از لاستیک با کیفیت بالا
  • استحکام بسیار بالا

تقسیم کننده پارکینگ چند منظوره ، کاربردی مناسب برای کاهش سرعت وسایل نقلیه و یا تعیین حدود پارکینگ یا مناطق مجاز برای رانندگی دارد , که جایگزین مناسبی برای دیوار کشی و یا خط کشی های نامطمئن می باشد .

سخن پایانی

استفاده و کاربرد تجهیزاتی مانند تقسیم کننده ها سبب می شود تا هر فردی برای دیگران احترام گذاشته و برای حریم شخصی دیگران ارزش قائل شوند. استفاده از محصولاتی با کیفیت بالا که توسط تولید کنندگان تجهیزات ترافیکی و پارکینگ طراحی و تولید می شود، سبب استفاده طولانی مدت و بدون نیاز به تعویض محصولات ترافیکی می گردد. شرکت پارک ترافیک به عنوان یکی از برترینم فروشندگان تجهیزات ترافیکی در تهران بهترین تجهیزات ترافیکی، پارکینگی و ایمنی ترافیکی را عرضه می نماید. محصولاتی مانند تقسیم کننده های پارکینگ، ساخته شده از جنس پلاستیک مقاوم و یا فلز سخت بگونه ای طراحی شده اند تا مقاومت خوبی در برابر شرایط جوی داشته باشند . این جدا کننده های پارکینگ به راحتی در سطوح شیب دار یا ناهموار قرار می گیرد و برای پارکینگ های بزرگ و با حجم بالا استفاده خاص دارد . این محصول کاربردی از گروه تجهیزات پارکینگی به عنوان متوقف کننده خودرو (car stopper) نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *