قفل پارکینگ دستی چیست؟

در پارکینک ها ، امروزه یکی از مشکلات ساکنین این است که وقتی شما محل پارک خود را ترک می کنید ، همسایه‌ها و اشخاص دیگر به خود اجازه می دهند که در جای پارک شما پارک کنند، این امر باعث می‌شود تا از لحاظ روحی و روانی برای شما استرس ایجاد کنند .با نصب کردن قفل پارکینک دستی یکی از انواع تجهیزات پارکینگ ، باعث راحتی و آرامش و بدون اصطحکاک با همسایه ها و اشخاص می شوید . وقتی از بیرون وارد پارکینگ می شوید قفل را خوابانده و در جای خود پارک می کنید .

قفل پارکینگ دستی چیست؟

قفل پارکینگ دستی چیست؟ وسیله ای است که ممانعت می‌کند از پارک کردن خودروهای دیگر در جای پارک شما . قفل پارکینگ در مدل های استوانه میله‌ای و یو شکل و بعلاوه موجود هست . افزایش تعداد ماشین ها ، منجر به ایجاد معضل جدیدی به نام جای پارک می شود. استفاده از ماشین برای هر مقصودی ، نیاز به جای پارک را برای ما ایجاد می کند. اگر برای یک خرید کوچک با ماشین بیرون بروید، به احتمال زیاد برای پارک خودرو با مشکل روبرو شده اید؛ اما از بین رفتن زمان و کلافه شدنتان در چنین شرایطی در طول روز تنها یک روی سکه از معضل جای پارک است.

در مجتمع های اداری، مسکونی و تجاری، معمولا به هر واحد یک الی دو جای پارک اختصاص داده می شود. این در حالی است که بسیاری از این واحد ها بیش از یک ماشین را دارا هستند و در نتیجه، پارک کردن ماشین دوم یا سوم و تامین امنیت آن، معضل دیگری است که ساکنان شهرهای بزرگ در دنیا با آن روبرو هستید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که یکی از همسایگان شما ماشین اضافی یا ماشین مهمان خود را در فضای مخصوص ماشین شما پارک کند. این امر چندان جالب نیست و بر اساس قوانین، تخلف محسوب می شود

نصب قفل پارکینگ به راحتی وتوسط 3 پیچ انجام می‌شود . استفاده از تجهیزات ایمنی وترافیکی باعث امنیت و ایمنی و آرامش شما وخانواده تان است . قفل پارکینگ که از جمله مهم ترین تجهیزات پارکینگ های اختصاصی است , سبب رعایت فضای پارکینگ شخصی ، پارک کردن صحیح همه خودروها در پارکینگ می گردد .

کاربرد قفل پارکینگ

قفل پارکینگ از جمله تجهیزات پارکینگی پر کاربرد می باشد که فضای پارکینگ شما را برای دیگران مسدود می کند . این امر از تنش در بین رانندگان جلوگیری و در وقت و انرزی صرفه جویی می کند . قفل پارکینگ قابل نصب در انواع پارکینگ های اختصاصی و عمومی به شکل رول پلاک شدن در زمین می باشد . قفل پارکینگ در 4 مدل و اندازه عرضه میشود . جنس قفل پارکینگ فلزی بوده که به سایز 70 سانتی متر تولید گردیده است . کارکرد قفل پارکینگ فلزی بصورت اتوماتیک ( برقی و باتری ) انجام می پذیرد .

همچنین ، قفل پارکینگ فلزی دارای ریموت کنترل بوده اما قابلیت کار به صورت دستی در مواقع خاص نظیر اتمام باتری را دارا می باشد . جنس قفل پارکینگ فلزی از آهن بوده که با رنگ کوره ای و به ارتفاع 60 سانتی متر تولید گردیده است . کارکرد قفل پارکینگ فلزی بصورت اتوماتیک ( برقی و باتری ) انجام می پذیرد . قفل پارکینگ فلزی دارای دو عدد ریموت کنترل که تا فاصله 30 متر رو پوشش می دهد ، یک عدد قفل دستی ، سه عدد رول بوت و سیستم دزدگیر که با برخورد با بدنه شروع به آژیر کشیدن می کند . ارتفاع این مدل قفل پارکینگ حدود 75 سانت بوده که از لوله هایی مقاوم به قطر 3cm که با فاصله 24cm از یکدیگر قرار گرفته اند ؛ مقاومت بالای این لوله ها از خم و یا شکستگی آنها جلوگیری می نماید .

قفل پارکینگ دستی با یک قفل ثابت شده و پارکینگ را محفوظ می دارد و برای استفاده از فضای پارکینگ نیز به روی زمین خوابانیده می شود تا خودرو بدون تهدید خطر از روی آن عبور کرده و در محل پارک مورد نظر قرار گیرد . ارتفاع قفل پارکینگ حدود 60 سانت بوده که از لوله هایی با مقاومت بالا ایجاد شده است تا خم و یا شکسته نشود .

قفل پارکینگ فلزی با یک قفل ثابت شده و پارکینگ را محفوظ می دارد و برای استفاده از فضای پارکینگ نیز به روی زمین خوابانیده می شود تا خودرو بدون تهدید خطر از روی آن عبور کرده و در محل پارک مورد نظر قرار گیرد . در هنگام بالا بودن علمک قفل پارکینگ فلزی که با ریموت کنترل بالا و پایین می رود عملا امکان ورود خودروها به پارکینگ مربوطه گرفته می شود و با پایین رفتن علمک قفل پارکینگ فلزی فضای پارکینگ دوباره در اختیار مالک آن قرار می گیرد .

کلام آخر

یکی از معایب قفل های پارکینگ دستی لزوم پیاده شدن راننده از ماشین برای باز و بسته کردن قفل تعبیه شده بر روی قفل پارکینگ فلزی می باشد که در قفل های پارکینگ ریموت دار این کار به آسانی و با فشردن یک کلید صورت می گیرد . این قفل پارکینگ مجهز به باطری قابل شارژ می باشد . استفاده از فولاد بسیار مقاوم در ساخت بدنه این قفل پارکینگ فلزی و استفاده از رنگ بسیار زیبای زرد , زیبایی فوق العاده ای به این قفل پارکینگ می بخشد .این قفلهای پارکینگ به همراه پیچ و رول پلاک نصب می گردند .

پارک ترافیک، یک فروشگاه با هدف ارائه‌ی خدمات و فروش در طمینه تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ایمنی است که بیش از یک دهه سابقه فعالیت دارد. شرکت پارک ترافیک، در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته است، بهترین انواع تجهیزات ولوازم ترافیکی و پارکینگی را با بهترین کیفیت و مقاومت و استحکام و بروزترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.با توجه به آن که ما در پارک ترافیک ، اهداف بزرگی را دنبال می کنیم، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود هستیم. برای آگاهی از خدمات و محصولات شرکت پارک ترافیک ، می توانید به سایت https://parktraffic.ir مراجعه کرده یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *