021-66752690

کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش اپوکسی با توجه پیشترفت علم در صنعت ساختمان , استفاده از مصالح سنتی نظیر سنگ ، بتن ، موزایک و … در طول مدت بهربرداری از ساختمان , باعث بروز مشکلات زیادی می شود .

برخی ازاین مشکلات عبارتند از :

مقاومت پایین در برابر شرایط جوی گوناگون

مقاومت پایین در مقابل مواد شیمیایی

فرسایش و به دنبال آن گردوغبار در محیط

مقاومت فشاری ، سایشی و مکانیکی پایین

آنها باعث تخریب سریع کفسازی شده و بهره برداران را متحمل هزینه های هنگفت تعمیر و نگهداری کف می نماید ,

و ضمن کاهش زیبایی محیط باعث به وجود آمدن دغدغه های فکری فراوان و عدم رضایت مندی مدیران مجموعه می شود .

اینگونه مشکلات در روش کفسازی صنعتی مرتفع گردیده و این محصول به دلیل دارا بودن تنوع رنگ و قابلیت طراحی وخط کشی دامنه وسیعی از سلیقه ها را پوشش می دهد .

کفپوش پارکینگ ساختمان مسکونی ، تجاری و اداری ازجمله بخشهای مهم از ساختمان هست که مورد توجه خاص مهندسان و کارفرمایان می باشد .

کفپوش اپوکسی ، پوششی از جنس پلیمر است که روی بتن یا موزاییک در لایه های مختلف اجرا می شود . اپوکسی را نمی‌توان روی آسفالت اجرا کرد ولی سطوحی مانند سنگ ، بتن یا موزاییک برای اجرای اپوکسی مناسب هستند . در نتیجه اگر سطح شما دارای پستی بلندی بالایی است پیشنهاد می کنیم قبل از اجرای کفپوش اپوکسی ، زیر کار را با بتن ماله پروانه یا موزاییک پوشش دهید . البته در این شرایط موزاییک همواره به صرفه تر است .

مزایای کفپوش اپوکسی
اولین ویژگی کفپوش اپوکسی حفاظت آن از سطح زیر خود در برابر سایش و فرسایش است . این ماده یک سطح تمیز ، یکدست و بدون درز ارائه می دهد . جالب است بدانید اپوکسی هرگز گرد و غباری از خود ایجاد نمی کند .

کفپوش اپوکسی دارای مقاومت مکانیکی بالایی است و می تواند حدود ۵ تا ۶ تن بار را تحمل کند . علاوه بر این ، اپوکسی دارای مقاومت شیمیایی خوبی در برابر اسید ، قلیا ، حلال و سایر مواد شیمیایی است .

جدا از مسائل فنی ظاهر کفپوش اپوکسی بسیار مدرن ، شیک و زیباست . جهت اجرای این کفپوش هیچ گونه محدودیت در مورد رنگ بندی وجود ندارد .

در شرکت پارک ترافیک مشتری می تواند فام و رنگ دلخواه خود را انتخاب کند . ویژگی کاربردی کفپوش های اپوکسی قابلیت خط کشی و علامت گذاری آن است . در نهایت باید بگوییم که تمیز کاری کفپوش های اپوکسی بسیار راحت است و شما هیچ گونه نگرانی در زمینه شستشوی آن نخواهید داشت .

امروزه در پارکینگ مراکز خرید بزرگ و ساختمان های تجاری از کفپوش اپوکسی پارکینگ استفاده می شود . این کفپوش ها قابلیت خط کشی دارند ، ضد لغزش و سایش بوده و به راحتی تمیز می شوند . تمام این ویژگی ها در کنار قیمت مناسب ، کفپوش اپوکسی را به بهترین گزینه جهت پوشش کف پارکینگ تبدیل کرده است .

کفپوش اپوکسی یک باندینگ سخت و سریع با بتن زیر خود ایجاد می کند . کفپوش نهایی بدست آمده بهترین راه حل برای داشتن کفپوش بدون درز و بسیار بادوام است که بسیار قوی تر از بتن ساده عمل می کند .

کفپوش اپوکسی از ترکیب کردن یک رزین و یک سخت کننده ( هاردنر ) با نسبت های مشخص ایجاد می شود و سپس ترکیب نهایی را روی کف بتنی اجرا می نمایند . این ترکیب را می توان روی بتن در چندین لایه اعمال کرد و بدین ترتیب پوشش را ضخیم تر کرده و اجازه داد تا کفپوش اپوکسی نهایی دوام بیشتری پیدا کند .

برای مشخص شدن اینکه کفپوش اپوکسی برای صنعت و کاربری شما مناسب است ، اجازه دهید با در نظر گرفتن ترافیک ، بارهای وارد بر سطح ، جنس مواد مورد استفاده در فضای کفپوش شده و … را مورد بررسی قرارداده شود .

کاربرد کفپوش های اپوکسی
در سطوح صنعتی که در معرض نیروهای مکانیکی مانند فشار ، ضربه و سایش قرار دارند .
در سطوحی که در معرض مواد اسیدی و قلیایی غلیظ و سایر موارد شیمیایی قرار دارند .
به عنوان پوشش یا غشا برای محافظت از بتن و فولاد در برابر حملات شیمیایی و مکانیکی
جهت استفاده در مراکز پالایشگاهی ، نیروگاهی ، پتروشیمی و …
در کارخانجات تولید مواد غذایی
در کارخانجات تولید محصولات سنگین نظیر فولاد
در کارخانجات تولید مواد شیمیایی به ویژه اسید هایی نظیر سولفوریک اسید ، هیدرکلریدریک اسید و …
جهت کف انواع سالن های صنعتی
استفاده از کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان جهت کار گاه ها و انبار های ذخیره
جهت مقاومت در برابر خوردگی و نفوذ ناپذیری به عنوان یک غشا در زیر بسیاری از سیستمهای مقاوم در برابر خوردگی

ظاهر مدرن و زیبا کفپوش اپوکسی
قطعا پارکینگ شما به یک طراح خاص و دکور خلاق نیازی ندارد . اما باید نگاه حرفه ای به کف سازی پارکینگ نیز داشته باشد . پوشش های کفپوش اپوکسی با داشتن طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها می تواند کف خسته کننده بتنی را همراه با نواقص جزئی مانند لکه های سطحی پوشش داده و باعث جذاب تر شدن کف انبار شود .

اگر شما کفپوش اپوکسی شیشه ای براق را برای کفپوش نهایی پارکینگ خود انتخاب نمایید ، نه تنها کلاس و ظرافت را به مجموعه خود افزوده اید ، بلکه کفپوش اپوکسی باعث می شود که کف پارکینگ خود را محافظت کامل نمایید .

سهولت تعمیر و نگهداری آسان کفپوش اپوکسی
علاوه بر بهبود ظاهر کف پارکینگ خود ، پوشش اپوکسی ، کف بتن معمولی را به یک سطح غیر متخلخل ، صاف و ضد آلاینده تبدیل می کند که می تواند به راحتی از بروز گرد و غبار بر روی کف و محیط پارکینگ جلوگیری شود .

همچنین ، دیگر نباید نگران باکتری هایی باشید که معمولا در سطوح بتنی متخلخل پنهان می شوند .

کفپوش کردن کف پارکینگ با یک کفپوش ضد میکروبی ، از مزایای دیگر کفپوش اپوکسی است که درکنار بدست آوردن یک سطح درخشان ، بدون آلودگی برای کارفرمایان به ارمغان می آورد .

دوام بسیار بالا کفپوش اپوکسی پوشش
کف اپوکسی با ارائه مقاومت های بالای فشاری ، خمشی و … قادر به تحمل ترافیک شدید نفر و همچنین تجهیزات معمول انبارهای مانند لیفتراک را بدون نشان دادن سایش و شکسته شدن خواهد بود .

از مشخصات اصلی کفپوش صنعتی اپوکسی نیز طول عمر طولانی است و همچنین مقاوم نمودن کف بتنی انبارها در برابر مواد شیمیایی است ، صرفه جویی میلیون ها تومان در هزینه های کفسازی انبار و هزینه های نگهداری کفپوش انبار با کفپوش اپوکسی میسر خواهد بود .

مقاومت
کفپوش اپوکسی فرآوری شده در برابر هر نوع موادی بسیار مقاوم است . مقاومت کفپوش اپوکسی در برار روغن ، بنزین ، سفید کننده ، مواد شیمیایی ، پاک کننده ها و موارد دیگر از خصوصیات منحصر بفرد این نوع از کفپوش صنعتی است . این یکی از دلایل اصلی است که از کفپوش اپوکسی در کفسازی گاراژها و در سوله های خودروسازی استفاده می شود . کفپوش اپوکسی علاوه بر مقاومت در برابر آلاینده ها و پاک کننده های شیمیایی در برابر حرارت و آب نیز مقاوم است . کفپوش اپوکسی تقریبا غیر قابل نفوذ ترین کفپوش صنعتی در عصر حاضر محسوب می شود که پوشش نهایی هیچگونه آسیبی نمی بیند. یکی دیگر از مزایای کفپوش اپوکسی این است که کف اپوکسی شده حتی نسبت به باکتری ها و میکروب ها نیز مقاوم است ، که باعث می شود کفپوش اپوکسی بهترین نوع کف سازی صنعتی برای سالن های تولید بهداشتی و بیمارستانی بکار برد . به همین دلیل است که کف اپوکسی یک انتخاب عالی برای بیمارستان ها و کلینیک ها است .

دوام
این پوشش به طور کلی از نظر پایداری و دوام بسیار بسیار ارزشمندتر از سایر انواع کفپوش است . بتن زیرین کفپوش اپوکسی تنها ماده ای است که میتواند به این پوشش آسیب برساند ، که برای از بین بردن این احتمال نیز اجرای بتن ماله پروانه ای به روش کاملا مکانیزه جهت بستر سازی برای کفپوش اپوکسی پیشنهاد گردیده .

علاوه بر این ، پوشش کف اپوکسی ، به هر حال به بتن زیر نیاز دارد . پوشش کف اپوکسی باعث می شود بتن زیرین نیز فوق العاده دوام داشته باشد . کفپوش اپوکسی خود تراز با سرعت و به راحتی قابل اجرا بر روی سطوح صیقلی

می باشد .

محافظ
این پوشش از رطوبت ، لکه ها ، گریس و ترک ها محافظت می کند . در بلند مدت ، با حذف نیاز به شستشوی کف و یا از بین بردن گرد و غبار ، می توانید به مقدار زیادی در هزینه های تمیز کردن و تعمیر و نگهداری صرفه جویی کنید . این مسئله نیز با توجه به طول عمر کفپوش اپوکسی و سطحی که از آن محافظت می نماید بسیار منطقی و اقتصادی خواهد بود .

طول عمر
طول عمر مفید این پوشش ، هنگامی که به درستی اجرا شده باشد ، طولانی تر از انواع دیگر کفپوش است . این نوع پوشش می تواند چندین دهه بدون ترک خوردن یا کنده شدن پاسخگوی نیاز کاربران باشد . علاوه بر دوام ، طول عمر کفپوش اپوکسی نیز باعث محبوب شدن آن برای استفاده تجاری و صنعتی گردیده .

تنوع
اپوکسی یک انتخاب عالی برای تزئین کف محل مورد نظر شما است . انواع رنگ های مختلف در کالیته رنگ کفپوش اپوکسی موجود است که درخشش بی نظیر ، شفافیت و زیبایی را القا می کند . کفپوش اپوکسی همچنین می تواند مطابق الگوها و طرح های خاص فرهنگی یا شخصی اجرا شود .

تنوع بالا در انتخاب گزینه ها باعث می شود که کفپوش اپوکسی یک راه اقتصادی برای ارتقاء کف ساده و افزایش ارزش پروژه کفپوش شده با اپوکسی باشد .

روشنایی و انعکاس نور
یکی از مزایای کمتر شناخته شده استفاده از اپوکسی در کف گاراژ ، سوله و … افزایش دید در داخل سالن با منعکس کردن نور از کف است .

مزایای روکش صنعتی اپوکسی
افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش ، تخریب و اکثر مواد شیمیایی
روکش اپوکسی مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب ، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می‌کند .
روکش اپوکسی ، سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌نماید .
روکش اپوکسی به صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع اجرا می‌گردد .
روکش اپوکسی با ضخامت ۴ میلیمتر ، افزایش مقاومت فشاری بتن را تا 1100 kg/cm2 را دربردارد .
سهولت در شستشو ، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن ، از سایر امتیازات این پوشش می‌باشد .

کفپوش اپوکسی پارکینگ با توجه به اینکه بدون درز و کاملا صاف و یکپارچه است ، به سادگی و با کمترین میزان آب قابل شست‌وشو است . نداشتن درز در کلیه سطوح باعث می‌شود که محلی برای تجمع آلودگی در سطح باقی نمانده و سطح سخت و یکنواخت آن نیز نفوذ هر گونه آلودگی در سطح را ناممکن می‌کند .

معمولا در پارکینگ‌ها آلودگی روغنی و بنزین یا گازوئیل وجود خواهد داشت و سایر کفپوش‌ها جرم‌ گیری بالایی را دارا هستند اما کفپوش اپوکسی کاملا مقاوم بوده و به‌سادگی نیز قابل شست‌وشو هستند .

با توجه پیشترفت علم در صنعت ساختمان , استفاده از مصالح سنتی نظیر سنگ ، بتن ، موزایک و … در طول مدت بهربرداری از ساختمان , باعث بروز مشکلات زیادی میشود .

برخی ازاین مشکلات عبارتند از :
مقاومت پایین در برابر شرایط جوی گوناگون

مقاومت پایین در مقابل مواد شیمیایی

فرسایش و به دنبال آن گردوغبار در محیط

مقاومت فشاری ، سایشی و مکانیکی پایین

آنها باعث تخریب سریع کفسازی شده و بهره برداران را متحمل هزینه های هنگفت تعمیر و نگهداری کف می نماید ,

و ضمن کاهش زیبایی محیط باعث به وجود آمدن دغدغه های فکری فراوان و عدم رضایت مندی مدیران مجموعه می شود . اینگونه مشکلات در روش کفسازی صنعتی مرتفع گردیده و این محصول به دلیل دارا بودن تنوع رنگ و قابلیت طراحی وخط کشی دامنه وسیعی از سلیقه ها را پوشش می دهد .

کفپوش پارکینگ ساختمان مسکونی ، تجاری و اداری ازجمله بخشهای مهم از ساختمان هست که مورد توجه خاص مهندسان و کارفرمایان می باشد .

https://www.park-traffic.ir/

بهترین اجرا کننده کفپوش اپوکسی با بهترین کیفیت
بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

پارک ترافیک عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت

Epoxy flooring

برخی از خدمات فروش , نصب و اجرای ما در پارک ترافیک :
خرید اپوکسی پارکینگ ، قیمت خرید اپوکسی پارکینگ ، قیمت عمده اپوکسی پارکینگ ، فروش فوری اپوکسی پارکینگ ، فروش ویژه اپوکسی پارکینگ ، اپوکسی پارکینگ , اجرای اپوکسی , کلیه امور اپوکسی , انجام اپوکسی , قیمت اجرای اپوکسی , قیمت انجام اپوکسی , اجرای اپوکسی پارکینگ , کلیه امور اپوکسی پارکینگ , انجام اپوکسی پارکینگ , قیمت اجرای اپوکسی پارکینگ , قیمت انجام اپوکسی پارکینگ ، قیمت خرید کفپوش اپوکسی ، خرید کفپوش اپوکسی ، قیمت عمده کفپوش اپوکسی ، فروش فوری کفپوش اپوکسی ، فروش ویژه کفپوش اپوکسی , کفپوش اپوکسی , اجرای کفپوش اپوکسی , کلیه امور کفپوش اپوکسی , انجام کفپوش اپوکسی , قیمت اجرای کفپوش اپوکسی , قیمت انجام کفپوش اپوکسی , کفپوش اپوکسی پارکینگ , اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ , قیمت اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ , قیمت انجام کفپوش اپوکسی پارکینگ , کلیه امور کفپوش اپوکسی پارکینگ , انجام کفپوش اپوکسی پارکینگ , صفر تا صد کفپوش اپوکسی پارکینگ , قیمت صفر تا صد کفپوش اپوکسی پارکینگ , قیمت صفر تا صد اپوکسی , صفر تا صد اپوکسی , صفر تا صد کفپوش اپوکسی ، خرید کفپوش اپوکسی پارکینگ ، قیمت خرید کفپوش اپوکسی پارکینگ ، قیمت عمده کفپوش اپوکسی پارکینگ ، فروش فوری کفپوش اپوکسی پارکینگ ، فروش ویژه کفپوش اپوکسی پارکینگ , قیمت صفر تا صد کفپوش اپوکسی می باشد . کفپوش اپوکسی Epoxy flooring

#تجهیزات_پارکینگ #تجهیز_پارکینگ #تجهیزات_ترافیکی #تجهیزات_ایمنی #تجهیزات_جاده ای #قفل_پارکینگ

#محصولات_پارکینگ #بشکه_ترافیکی #استوانه_ترافیکی #لوازم_پارکینگ #کاراستوپر #محافظ_ستون #ایران

#راهبند_آکاردئونی #مخروط_ترافیکی #دنده_پنج_پلاستیکی #آدمک_پرچمزن #ربات_پرچمزن #تهران #فروش_ویژه

#آینه_محدب_ترافیکی #اپوکسی_پارکینگ #تقسیم_کننده_پارکینگی #سرعتگیر_لاستیکی #سرعتگیر_پلاستیکی #فروش_فوری

#چشم_گربه ای #گل_میخ _دنی #چراغ_راهنمایی_و_رانندگی #گل_میخ_پلاستیکی #چراغ_چشمک_زن_220

#چراغ_ریپیتری #پایه_تشریفاتی #متوقف_کننده_خودرو #باطوم_چراغ_دار #ایست_دستی #تابلو_ال_ای_دی

#استات_گرد #استات_بیضی #ضربه_گیر_دیوار #ضربه_گیر_ستون #محافظ_دیوار #ایکس_ری #کاشن_تانک

#قفل_پارکینگ_ریموتدار #قفل_پارکینگ_دستی #دکمه_ ترافیکی #ترمز_پله_آلومینیومی #ترمز_پله_سنباده_ای

#کاشن_تانک #مخزن_شن_و_نمک #پایه_تابلو #تابلو_سر_مخروطی #آدمک_پرچمزن_سه_بعدی

#آدمک_پرچمزن_دو_بعدی #تجهیزات_پارکینگی #فروش_تجهیزات_پارکینگ #فروشنده_تجهیزات|_پارکینگ

#فروش_تجهیزات_پارکینگی #پخش_تجهیزات_پارکینگ #پخش_تجهیزات_پارکینگی #ارائه_تجهیزات_پارکینگ

#ارائه_تجهیزات_پارکینگی #عرضه_تجهیزات_پارکینگ #عرضه_تجهیزات_پارکینگی #تولید_تجهیزات_پارکینگ

#تولید_تجهیزات_پارکینگی #نصب_تجهیزات_پارکینگ #نصب_تجهیزات_پارکینگی #مجهز_نمودن_پارکینگ

#قیمت_تجهیزات_پارکینگ #قیمت_تجهیزات_پارکینگی #انجام_تجهیزات_پارکینگ #انجام_تجهیزات_پارکینگی

#امور_تجهیز_پارکینگ #امور_تجهیزات_پارکینگ #امور_تجهیزات_پارکینگی #تجهیز_پارکینگ_شما

#تجهیزات_پارکینگ_قیمت #تجهیزات_پارکینگی_قیمت #تجهیزات_پارکینگ_نصب #تجهیزات_پارکینگی_نصب

#تجهیزات_پارکینگ_فروش #تجهیزات_پارکینگی_فروش #تجهیزات_پارکینگ_ارائه #تجهیزات_پارکینگی_ارائه

#تجهیزات_پارکینگ_عرضه #تجهیزات_پارکینگی_عرضه #تجهیزات_پارکینگ_پخش #تجهیزات_پارکینگی_پخش

#بازار_حسن_آباد #میدان_حسن_آباد #میدان_حسن_آباد_تهران #بازار #بازار_تهران #تولید

#ایران #تهران #ایمنی #ترافیکی #ایمنی_کار #لاستیک #پلاستیک #فلز #آهن

#Parking_equipment #Equip_parking #traffic_equipment #Safety_Equipment #Road_equipment

#Parking_Products #Traffic_Barrels #Traffic_cylinder #Parking_Accessories #Karastoper #Tehran

#Column_Protector #Parking_Lock #Accordion_strap #Traffic_cone #Five_plastic_gear #Iran

#Glittering_dummy #High_powered_robot #Convex_traffic_mirror #Epoxy_Parking #Plastic_Stud

#Parking_divider #Rubber_accelerator #Plastic_accelerator #Cat’s_Eye #Cast_iron_stud #X_Ray

#traffic_light #Flashing_light_220 #Ripiter_lights #Ceremonial_base #Car_stop #Lighted_baton

#Manual_stop #LED_Panel #Round_acetate #Oval_Acetate #Wall_Bumpers #Colum_ bumpers

#Wall_protector #Remote_parking_parking_lock #Manual_parking_lock #Sand_and_salt_tank

#Aluminum_step_brake #Abrasive_Stair_Brake #Tank_Casino #Two_dimensional_colorful_dummy

#Tableau_stand #Conical_Head_Panel #Three_dimensional_jigsaw_puzzle #Traffic_button

#Traffic_Park #contact_us #Completed_projects #Convex_Mirror #about_us #our_services

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *