بولارد ترافیکی چیست؟

بولارد یک ستون محکم و عمودی است که در داخل یا جلوی یک پارکینگ، تأسیسات یا ویترین فروشگاه نصب می شود که به عنوان یک مانع ایمنی برای محافظت از عابران پیاده، اموال و محصولات در برابر تصادف خودرو با ساختمان عمل می کند. حتی اگر تا به حال کلمه بولارد را نشنیده باشید، حتما با این سازه ها برخورد کرده اید. در اصل، از بولارد ها ابتدا در کشتی ها برای پهلوگیری قایق ها استفاده میشد. اکنون این دستگاه های محکم و مقاوم در همه جا یافت می شوند. بولارد ترافیکی برای محافظت در طبقات تولیدی، در کنار جاده ها و جلوی فروشگاه ها و بیمارستان ها قرار می گیرند. این سازه‌ها برای محافظت از افراد و اموال در برابر صدماتی که توسط خودروها، کامیون‌ها و سایر وسایل نقلیه بزرگ انجام می‌شود، استفاده می شود. به نظر می رسد بولاردها میله های بزرگی هستند که در زمین نصب شده اند – اما این سازه ها فقط برای تزئین نیستند. بولاردها وسایل ایمنی منحصر به فردی هستند که برای جلوگیری از آسیب های شخصی و مالی از جمله جراحت و سرقت نصب می شوند.

انواع بولارد ترافیکی

استفاده از تجهیزات ترافیکی و تجهیزات ایمنی در برخی مشاغل رایج است. یکی از تجهیزات ترافیکی که در جلوی درب فروشگاه ها ، بیمارتان ها ، مراکز تفریحی و تجاری و غیره استفاده می شود، بولارد ترافیکی است. ما در پارک ترافیک ، به دلیل تخصص خود در تجهیزات ایمنی ترافیکی و تجهیزات ترافیکی و پارکینگ به شما کمک خواهیم کرد، تا این تصمیم برای شما آسان تر شود. در اینجا تمام گزینه‌های مختلف بولارد و جایی که می‌توانید از آنها استفاده کنید، توضیح داده شده است.

  • بولاردهای فلزی/لوله ای: نصب این نوع موانع محافظ اغلب ارزان تر از سایر گزینه ها است و می توانند در برابر عناصر مقاومت کنند. معمولاً از آنها برای علامت گذاری بصری مناطق مناسب برای عابر پیاده استفاده می شود، اما بولارد ترافیکی فلزی ، همیشه بالاترین سطح ایمنی را در برابر تصادفات وسایل نقلیه ارائه نمی کنند.
  • بولاردهای انعطاف پذیر: بولاردهای انعطاف پذیر  برای محافظت از انبار عالی هستند. آنها انرژی ضربه را جذب می کنند و به راحتی نصب می شوند.
  • بولاردهای قابل جابجایی: برای مواردی که ممکن است 100% مواقع به محافظت نیاز نداشته باشید و ترجیح می دهید فضای باز داشته باشید، این نوع بولاردها برای شما مناسب هستند. آنها به هم وصل هستند و در صورت عدم استفاده قابل باز کردن، بلند کردن و جابجایی هستند.
  • بولاردهای روشن: این بولاردها برای روشنایی مسیرها عالی هستند و در عین حال یک مسیر امن برای ورودی ها، گذرگاه ها یا مناطق دیگر فراهم می کنند. اما توجه کنید: اگر بولارد درجه بندی نشده باشد، ممکن است انتخاب خوبی برای محافظت نباشد.
  • بولاردهای امنیتی با ضربه بالا: این نوع بولارد ترافیکی ،  در صورت تصادف وسیله نقلیه از افراد و اموال شما محافظت می کنند. آنها از آسیب رساندن وسایل نقلیه بزرگی که با سرعت بالا حرکت می کنند جلوگیری می کنند.
  • روکش های بولارد: از آنجایی که زیبایی شناسی برای ما مهم است ، روکش های بولارد به گونه ای ساخته شده اند که اطمینان حاصل شود که می توانید ایمنی مورد نیاز خود را بدون ظاهر کم رنگ داشته باشید. روکش ها به شما این امکان را می دهند که بولاردها را مطابق با برند خود نگه دارید و در عین حال دوام آنها را نیز تضمین کنید. آنها همچنین نیاز به نگهداری مداوم از آنها را از بین می برند و رنگ آنها را دست نخورده و زنگ زده می کنند.
  • بولاردهای رتبه بندی شده: همانطور که در مورد ایمنی و حفاظت از ساختمان و مشتریان خود فکر می کنید، بولاردهای رتبه بندی شده یکی از بهترین گزینه های شما هستند. این بولارد ترافیکی مستحکم و برای نجات جان انسان ها طراحی شده است. این نوع بولاردها از ورود و ضربه وسایل نقلیه با سرعت بالا جلوگیری می کنند.

ایمنی بولارد ترافیکی

بولارد ترافیکی ، با ارائه یک ساختار امنیتی، چیزی بیش از فقط میله های فلزی محکم هستند. فناوری ساخت بولارد ها با هدف جلوگیری از تصادفات و نجات جان افراد،طراحی و تولید شده اند. بولاردهای ترافیکی، برای اطمینان از ایمنی و حفاظت شما در برابر خودروهای پر سرعت طراحی شده اند. بولارد ترافیکی که از یک هسته فولادی با استحکام بالا و ضربه‌گیر تشکیل شده‌ است که در یک دمپر لاستیکی مصنوعی قرار گرفته‌اند،که می‌توانند بخشی از انرژی ضربه اولیه را جذب کنند. این فناوری به بولارد اجازه می دهد تا از آسیب جلوگیری کند و از پرسنل محافظت کند.

طراحی بولارد

ایمنی در طراحی بولارد ترافیکی حرف اول را می زند. بولاردهای ما در پارک ترافیک مقاومت محکم تری نسبت به طرح های استاندارد و متمرکز بر بتن ارائه می دهند. فناوری بولارد ترافیکی با یک قفس کوچک و از پیش مونتاژ شده شروع می‌شود که پایه‌های محکم ستون را در زمین قرار می‌دهد. با در نظر گرفتن عوامل مختلف، از جمله ایمنی کلی، کارشناسان بولارد مطمئناً گزینه نصب را انتخاب می کنند که بهترین کار را برای شما داشته باشد! مثل همیشه، ایمنی ، هسته اصلی تجهیزات ترافیکی در پارک ترافیک است.

بولارد ترافیک نصب شده ، ایمنی محصولات، اموال و پرسنل شما را تضمین می کند. هسته فولادی جامد و با استحکام بالا همراه با دمپر لاستیکی مصنوعی و روکش فولادی مقاوم و ضد زنگ برای جذب ضربه از خودروهای پرسرعت کار می‌کند.
بولارد ترافیکی برای مقاومت در برابر ضربه در هر کجا که نیاز دارید نصب می شود. این دستگاه ها برای استفاده در محیط های داخلی و خارجی مناسب هستند. از بولارد ترافیکی می توان در مکان های مختلفی استفاده کرد . مانند :

  • در داخل پارکینگ مجتمع های مسکونی، برای هدایت ترافیک و ایمن نگه داشتن عابران پیاده و خودروهای پارک شده از وسایل نقلیه در حال حرکت
  • در تاسیسات تولیدی، برای محافظت از پرسنل و محصولات در برابر حوادث پیش بینی نشده ناشی از لیفتراک و سایر تجهیزات انبار
  • خارج از فروشگاه ها، بیمارستان ها و سایر ساختمان ها برای محافظت از ساختمان ها در برابر تصادفات وسایل نقلیه و سایر حوادث و خطرات ایمنی

در پایان

مهم نیست که بولارد ترافیکی در کجا و از چه نوعی نصب شده است، می توانید مطمئن باشید که آنها از ساختمان و پرسنل شما محافظت می کنند! برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع تجهیزات ترافیکی و پارکینگ همین امروز با پارک ترافیک تماس بگیرید یا از وب سایت ما دیدن کنید تا در مورد هر کدام بیشتر بدانید و تصمیمی آگاهانه در مورد اینکه چه چیزی برای نیازهای شما بهترین است، بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *