کاربرد بشکه ترافیکی

بشکه ترافیکی یکی از تجهیزات ترافیکی ، جهت کنترل ترافیکی و هدایت ترافیک به مسیر مناسب است، که می تواند در مناطق ساختمانی یا مناطقی از جاده که کارگران، در حال انجام کار هستند استفاده شود. هدف اصلی برای استفاده این است که ترافیک را از مسیر عادی خود دور کند تا پروژه های ساختمانی، تجهیزات و کارگران را در خود جای دهد. کاربرد بشکه ترافیکی ، موانع سیمانی و انواع وسایل دیگر نیز می توانند در شرایط مختلف به یک هدف کلی عمل کنند. بشکه های ترافیکی معمولاً از پلاستیک ساخته می شوند و می توان آنها را با آب یا ماسه پر کرد تا محکم تر شود. بسیاری از شرکت های تولید بشکه ترافیکی دارای الزامات تست تصادف هستند که بشکه‌ باید آن را پاس کنند تا به کاهش احتمال تصادفات مرگبار کمک کنند.

کاربرد بشکه ترافیکی

هنگامی که یک پروژه ساختمانی در جاده آغاز می شود، معمولاً نوعی تلاش برای هدایت ترافیک به دور از کارگران، تجهیزات و خود پروژه وجود دارد. این موضوع در مورد پروژه های راهسازی که در آن خود راه در حال کار است نیز صدق می کند. در برخی موارد، کل جاده را می توان با موانع مسدود کرد، اگرچه اگر فضای کافی وجود داشته باشد، اغلب سعی می شود از نوعی کانال کشی ترافیک استفاده شود. این ممکن است شامل بستن یک خط واحد و اجازه دادن به جریان‌های متناوب ترافیک از طریق خط باقی‌مانده یا هدایت چندین خط باشد تا بتوانند در عین اجتناب از یک پروژه ساخت‌وساز در استفاده بمانند. در هر یک از این شرایط می توان از بشکه های ساختمانی استفاده کرد.

پر کردن بشکه های ترافیکی

ماسه را می توان برای پر کردن بشکه ها برای ایجاد استحکام استفاده کرد. بشکه ترافیکی یک بشکه پلاستیکی بزرگ است که معمولاً به رنگ نارنجی است. شرکت های تولیدی و مقررات راهنمایی و رانندگی اغلب طرح رنگ دقیق این دستگاه های کنترل ترافیک را تنظیم می کنند، اما آنها اغلب نارنجی با نوارهای سفید افقی هستند. نوارهای روی بشکه ها اغلب منعکس کننده هستند تا دید آنها افزایش یابد. در برخی موارد، یک بازتابنده یا نور اضافی در بالای بشکه نصب می شود تا دید آن را در هر شرایطی افزایش دهد.

کاربرد بشکه ترافیکی

بشکه ترافیکی ابزار مهمی است که برای هدایت ترافیک و ایجاد موانع موقت در جاده ها و بزرگراه ها استفاده می شود. آنها اغلب برای علامت گذاری مناطق ساخت و ساز، مسیرهای انحرافی و سایر مناطقی که وسایل نقلیه نباید وارد آنها شوند استفاده می شود. بشکه های ترافیکی قابل مشاهده هستند و می توان آنها را از راه دور دید و راهی موثر برای هشدار دادن به رانندگان در مورد خطرات احتمالی یا تغییرات در جاده می باشند. آنها همچنین می توانند برای ایجاد خطوط موقت برای هدایت ترافیک در اطراف یک تصادف یا حوادث دیگر استفاده شوند.

از بشکه ترافیکی علاوه بر استفاده در جاده ها و بزرگراه ها، معمولاً در پارکینگ ها، انبارها و سایر مناطقی که وسایل نقلیه و عابران پیاده ممکن است حضور داشته باشند نیز استفاده می شود. از آنها می توان برای مشخص کردن مناطقی که در حال ساخت یا خارج از محدوده هستند یا برای ایجاد گذرگاه های موقت عابر پیاده استفاده کرد.

به طور کلی، بشکه های ترافیکی ابزار ایمنی مهمی هستند که با ارائه راهنمایی های واضح در مورد مسیرها و جاده ها، به ایمن نگه داشتن رانندگان، عابران پیاده و سایر استفاده کنندگان جاده کمک می کند.

هدف استفاده از بشکه ترافیکی

هدف اصلی کاربرد یک بشکه ترافیکی این است که ترافیک را از مسیر عادی خود دور کند تا پروژه های ساختمانی، تجهیزات و کارگران را ایمن نگه دارد.
بشکه ترافیکی معمولا توخالی هستند و از پلاستیک ساخته شده اند، بنابراین اغلب آنها را با آب یا ماسه پر می کنند تا در جای خود ثابت باقی بمانند، به خصوص اگر توسط وسایل نقلیه عبوری دچار ضربه شوند. مقررات ایمنی اغلب بر روی طراحی بشکه ها اعمال می شود و معمولاً در برابر ضربه رو به رو توسط وسیله نقلیه مقاومت نمی کنند. قبل از معرفی بشکه ترافیکی پلاستیکی، این تجهیزات ترافیکی معمولاً از فلز ساخته می شدند و با آب یا ماسه پر می شدند. بشکه های قدیمی، به دلیل فلزی بودن، معمولاً در صورت تصادف خطر بیشتری را برای رانندگان به همراه داشتند.

در پایان

پارک ترافیک، یک فروشگاه با هدف ارائه‌ی خدمات و فروش در طمینه تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ایمنی است که بیش از یک دهه سابقه فعالیت دارد. شرکت پارک ترافیک، در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته است، بهترین انواع تجهیزات ولوازم ترافیکی و پارکینگی را با بهترین کیفیت و مقاومت و استحکام و بروزترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.با توجه به آن که ما در پارک ترافیک ، اهداف بزرگی را دنبال می کنیم، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود هستیم. برای آگاهی از خدمات و محصولات شرکت پارک ترافیک ، می توانید به سایت https://parktraffic.ir مراجعه کرده یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *