نکات مورد نیاز پارکینگ که باید بدانید

تجهیزات مورد نیاز پارکینگ

هنگامی که  به دنبال تجهیزات پارکینگی مورد نیاز پارکینگ خانه خود هستید و به تولیدکنندگان تجهیزات ترافیکی و تجهیزات پارکینگی مراجعه می کنید، باید مواردی را در نظر داشته باشید که از نیازهای اساسی پارکینگهای خصوصی و عمومی می باشد. پارک ترافیک تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات پارکینگ در مقاله ای شما را با ۷ سوال کلیدی درگیر کرده و با پاسخ دهی به آنها، به شما کمک می کند تا هنگامی که این سوالات را پاسخ دادید، به انتخاب تجهیزات پارکینگ یا ارزیابی سازندگان تجهیزات پارکینگ بپردازید؟

1. تجهیزات پارکینگ چقدر با مشخصات شما مطابقت دارد؟

یکی از اولین کارهای شما این است که بفهمید کدام سازنده ویژگی ها و عملکردهای مورد نیاز شما را ارائه می دهد.  چگونه می خواهید پارکرهای گذرا را شارژ کنید؟ اگر قصد دارید نرخ‌های ساعتی ارائه دهید، به تجهیزات پارکینگ با ویژگی‌های کامل نگاه کنید، که می‌توانند مهر زمانی را تعیین کنند و هزینه پارکینگ را به دقیقه محاسبه کنند. در غیر این صورت، تجهیزات پارکینگ با نرخ ثابت را در نظر بگیرید که ساده تر و کم هزینه تر است.

آیا دارندگان کارت پارکینگ ماهیانه دارید؟ به تجهیزات پارکینگ کنترل دسترسی برای مجوز دادن به دارندگان کارت، به علاوه نرم افزاری برای مدیریت و ردیابی استفاده از آنها نیاز دارید. آیا یک سیستم دسترسی کارت موجود در ساختمان دارید که بخواهید آن را به سیستم پارکینگ متصل کنید؟ شما باید با سازنده ای کار کنید که به شما امکان می دهد سیستم های دسترسی به پارکینگ را برای مشتریان ماهانه شما را تامین کند.

تخفیف های ویژه یا پارکینگ رایگان چطور؟ برخی از کسب‌وکارها پارکینگ «معتبر» یا تخفیف‌خورده را به مستاجران و مشاغل اطراف ارائه می‌کنند. در ابتدایی ترین سطح، پارکینگ معتبر به صورت برچسب یا کوپن ارائه می شود که باید همراه با بلیط پارکینگ ارائه شود تا پرداخت هزینه پارکینگ کاهش یابد.

اینها تنها تعدادی از متداول ترین مشخصات تجهیزات پارکینگ هستند که در کار با مشتریان با آن مواجه می شوید.

2. هزینه تجهیزات پارکینگ خودکار برایتان گران نیست؟

وقتی لیست مشخصات خواسته های خود را بررسی کردید، گام بعدی این است که تصمیم بگیرید که آیا سرمایه گذاری نتیجه خواهد داد یا خیر. مشاوران پارکینگ فقط در این محاسبات تخصص دارند، اما اغلب می توانید خودتان اعداد را خرد کنید. با استفاده از درآمد متوسط ​​وسیله نقلیه (متوسط ​​هزینه هر وسیله نقلیه برای پارک)، درصد اشغال و گردش روزانه، درآمد پارکینگ پیش بینی شده خود را محاسبه کنید. اگر در حال تعویض متصدیان پارکینگ با تجهیزات پارکینگ خودکار هستید، می‌توانید صرفه‌جویی در هزینه نیروی کار و افزایش درآمد را نیز در نظر بگیرید.

تجهیزات پارکینگ حداقل به مدت 7 سال و گاهی اوقات به مدت طولانی تر مورد استفاده قرار میگیرند. به همین دلیل باید تجهیزات که خریداری می کنید بخصوص تجهیزات و سیستم های هوشمند، باید از فروشگاه های معتبر که تجهیزات با کیفیتی ارائه می دهند خریداری نمائید. پارک ترافیک تضمین بهترین قیمت و کیفیت را برای استفاده کنندگان تجهیزات پارکینگ ارائه می دهد.

3. آیا قیمت گذاری رقابتی است؟

مانند همه محصولات دیگر، تجهیزات پارکینگ نیز با توجه به کیفیت دارای قیمت های متفاوت است. کارشناسان ما در پارک ترافیک به شما کمک می کنند تا تجهیزات و محصولات مناسب در این صنعت را بشناسید و متناسب با بودجه خود، چه به دنبال تجهیزات پارکینگ با رده بالاتر، متوسط ​​یا هر قیمتی باشید، را به درستی انتخاب کنید.

4. آیا استفاده از آن برای مشتریان پارکینگ آسان است؟

تجهیزات پارکینگ که خریداری می کنید باید بتواند آسایش و آرامش استفاده کنندگان از تجهیزات و پارکینگ را فراهم کرده و استفاده از آنها آسان باشد. تجهیزات انتخابی شما باید به طور گسترده با تمرکز بر نیازهای سالمندان، کودکان، معلولین و سایر اقشار باشد.

5. آیا تجهیزات پارکینگ هوشمند است؟

تجهیزات پارکینگ راه طولانی را طی کرده است و روش های پرداخت پارکینگ یک حوزه مهم نوآوری است. EMV (که مخفف Europay، MasterCard و Visa است) یک استاندارد جهانی برای کارت‌های اعتباری دارای تراشه و پایانه‌های فروش است. این پیشرفته‌ترین و امن‌ترین شکل پرداخت پارکینگ از نظر فناوری است.

اما پرداخت‌ها تنها حوزه‌ای نیستند که به‌روزرسانی می‌شوند. پارکومترهای هوشمند یکی دیگر از تجهیزات پارکینگ می باشد که به کاربران امکان می دهد با شماره پلاک هزینه پارکینگ را پرداخت کنند. هنگامی که مشتریان پارکینگ شما نیاز به یافتن سریع فضا دارند، از حسگرهای در دسترس بودن پارکینگ خالی و علائم پیام متغیر استفاده می کنند. می‌توانید انتظار داشته باشید که پیشرفت‌های بیشتری در تجهیزات پارکینگ به صورت هوشمند صورت گیرد.

6. آیا استفاده از تجهیزات پارکینگ آسان است؟

چه خودتان از تجهیزات پارکینگ استفاده کنید یا به یک پارکینگ عمومس برای عموم افراد باشد، سهولت استفاده ضروری است. در اینجا چند مورد را به صورت گسترده بیان میکنیم:

  • سهولت نصب: تجهیزات پارکینگ باید با سرعت وبه درستی نصب شوند. نصب‌ تجهیزات پارکینگ را می‌توان به گونه‌ای تنظیم کرد که حداقل هزینه و حداکثر درآمد را داشته باشد.
  • اتوماسیون و مدیریت از راه دور: می توانید از تجهیزات پارکینگی در پارکینگ استفاده نمائید که کاملاً خودکار و از راه دور مدیریت می شود.
  • گزارش نویسی: وقتی نیاز به دسترسی به داده های کسب و کار پارکینگ خود دارید، می توانید از نرم افزار مدیریت پارکینگ استفاده نمائید که بهترین عملکرد را دارد.

7. آیا تجهیزات پارکینگ شما خدمات پشتیبانی و پس از فروش دارد؟

حتی تجهیزات پارکینگ بسیار خودکار و بادوام نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. بنابراین هنگامی که قصد خرید تجخیزات پارکینگ را دارید، علاوه بر کیفیت و قمیت مناسب به پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشنده تجهیزات ترافیکی و پارکینگ نیاز دارید.

در پایان

بسیار مهم است که تجهیزات پارکینگ خود را به سرعت راه اندازی کنید تا از کاهش درآمد جلوگیری کنید. اکثر مسائل نگهداری به اندازه کافی ساده هستند تا اپراتورها بتوانند به راحتی خودشان را انجام دهند. اگر نیاز به تعویض یا خرید تجهیزات پارکینگ خود داشته باشید، پارک ترافیک در خدمت شماست تا با ارائه بهترین ها به شما کمک کند تا تجهیزات مناسبی در پارکینگ خود داشته  باشید. تمام اینها برخی از مواردی است که شما برای پارکینگ خود به آنها نیاز دارید تا پارکینگ مناسبی داشته باشید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *