مانع نیوجرسی ترافیکی

موانع نیوجرسی ترافیکی ،موانعی است که در امتداد خیابان ها و کناره های بزرگراه ها، در محل های ساخت و ساز، در پارکینگ ها و تقریباً در هر جایی که نیاز به هدایت ترافیک می باشد، استفاده می شود. مانع نیوجرسی ترافیکی از بتن یا پلاستیک ساخته می شود، اغلب در مکان هایی که نیاز به نصب دائمی مانع نیوجرسی ترافیکی نیاز است، از نیوجرسی بتنی و در مکان هایی که نیاز به نصب موقت می باشد، از نیوجرسی پلاستیکی ،استفاده می شود که به رنگ نارنجی روشن و سفید قابل حمل می باشد ، که با ماسه یا آب پر شده اند.

نیوجرسی ترافیکی

نیوجرسی ترافیکی یا جداول ترافیکی جهت بستن راه ها و جلوگیری از انحراف خودرو در سطح شهر نصب می شود، که به یکدیگر متصل شده و مانع از انحراف خودرو می شود که در رنگ و سایز های متفاوت و بر اساس نیاز مشتری تولید می شوند . مانع نیوجرسی ترافیکی یک سازه بتی یا پلاستیکی می باشد که برای جداسازی راه ها و جاده ها استفاده می شود .همچنین برای جلوگیری از تصادفات و بازسازی جاده ها وقتی که کارگران مشغول هستند از این سازه استفاده می کنند تا محل کارگران را کامل جدا کنند که هم برای راننده ها ایمن تر میشود و هم برای کارگران . نیوجرسی ترافیکی در طول های یک تا شش متر طراحی میشوند و میتوان این ها را کنار هم استفاده کرد که مسیر بیشتری را بتوان  جدا کرد . مانع نیوجرسی ترافیکی که در میان تجهیزات ترافیکی جدا کننده دسته بندی می شود، که جهت مشخص کردن حریم خیابان ها، جداسازی مسیرهای رفت و برگشت از هم در جاده ها ، مشخص کردن محل دور برگردان و … مورد استفاده قرار می گیرد .

مانع نیوجرسی بتنی

انواع مانع نیوجرسی ترافیکی

مانع نیوجرسی ترافیکی یک مانع بتنی یا پلاستیکی مدولار است که برای جدا کردن خطوط ترافیکی استفاده می شود و برای به حداقل رساندن آسیب خودرو در موارد برخورد و تصادف طراحی شده است. نیوجرسی از دئ ماده بتن یا پلاستیک ساخته می شود:

مانع نیوجرسی ترافیکی بتنی

نیوجرسی بتنی از تجهیزات پیش ساخته ای است که به خودروها اجازه می دهد ، جهت حرکت را با آسیب های بسیار کم یا بدون آسیب به وسیله نقلیه و نیوجرسی ساخته شده حفظ کند. شکل خاص نیوجرسی بتنی، به گونه ای طراحی شده است که انرژی وسیله نقلیه توسط خود وسیله نقلیه پراکنده می شود، هم با اصطکاک و هم با تبدیل خود به انرژی پتانسیل زمانی که چرخ ها از کنار مانع بالا می روند. مزیت بزرگ مانع بتنی در مقایسه با سایر مواد، پیوستگی پروفیل است و این امر خودرو را قادر می سازد مسیر خود را اصلاح کند یا متوقف شود. علاوه بر اینکه به عنوان یک مانع ترافیکی استفاده می شود، می توان از آن برای علامت گذاری مکان های راه سازی که در آن افراد مجبور به کار هستند در حالی که در کنار آن ترافیک وجود دارد استفاده کرد. هیچ سیستم ایمنی بهتری برای کسانی که مجبورند در جاده های اصلی با ترافیک زیاد کار کنند وجود ندارد.

موانع بتنی نیوجرسی پیش ساخته ، برای هر موقعیت یا محیط تجاری یا صنعتی طراحی شده است، موانع نیوجرسی اغلب به عنوان موانع ترافیکی شناخته می شوند، اما می توان آنها را به طرق مختلف مورد استفاده قرار داد، استفاده به عنوان یک مانع ترافیکی تنها یکی از موارد استفاده از این محصول همه کاره می باشد. موانع بتنی ، توسط طیف گسترده ای از مشتریان استفاده می شود، از صاحبان مشاغل کوچک که برای تکمیل یک کار ساده نیاز به یک مانع دارند تا پیمانکاران بزرگ و غیره خریداری می شود.

این موانع بتنی همه کاره و بادوام هستند، مهم نیست که موانع خود را در کجا قرار می دهید، زیرا آنها مقاومت لازم را دارند . مخلوط بتن مسلح با استحکام بالا همراه با روش های کنترل کیفیت دقیق مورد استفاده برای تولید این محصولات  ، تضمین می کند که محصولی با کیفیت بالا دریافت کنید.

یکی از محبوب ترین نیوجرسی های ترافیکی میباشد که به عنوان جداکننده در مسیر اتوبان ها و جاده ها استفاده میشود این نوع نیوجرسی های ترافیکی از ماده های آب، شن و ماسه تشکیل میشود شببیه به بلوک سیمانی هستند . از نیوجرسی بتنی میتوان به عنوان گاردریل هم استفاده کرد . نیوجرسی بتنی به ۳ دسته تقسیم میشود :

  • نیوجرسی بتنب تیپ ۱ : این نوع در ارتفاع ۱۱۰ سانتی متر و طول ۳ متر میباشد که در اتوبان ها مورد استفاده قرار میگیرد.
  • نیوجرسی بتنب تیپ ۲ : این نوع در ارتفاع ۸۰ سانتی متر و طول ۳ متر میباشد که درخیایان هایی که کم دید هستند مورد استفاده قرار میگیرد.
  • نیوجرسی بتنب تیپ ۳ : این نوع در ارتفاع ۸۰ سانتی متر و طول ۲ متر میباشد که در جاده های فرعی و دور برگردان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

مانع نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی

 

موانع نیوجرسی ترافیکی ، برای همه یکی از قابل توجه ترین مراحل در تکامل موانع موقت جرسی، معرفی پلاستیک به عنوان جایگزینی برای بتن بوده است. موانع پلاستیکی جرسی از همان مفهوم قالب‌گیری استفاده می‌کنند، اما از یک پوسته پلاستیکی سنگین و حفره داخلی خالی برای سبک یا سنگین کردن موانع بسته به اینکه در چه مرحله‌ای از استفاده هستند استفاده می‌کنند. موانع نیوجرسی پلاستیکی با آب یا شن پر می شود. پلاستیک همیشه نمی تواند جایگزین بتن شود، اما در شرایط مناسب می تواند مزایای بیشتری نسبت به بتن داشته باشد:

  • قابلیت حمل : نصب و جابجایی موانع پلاستیکی آسان است. همچنین به راحتی روی هم چیده می شوند و پالت بندی می شوند که ذخیره و حمل و نقل آنها را ساده تر و مقرون به صرفه تر می کند.
  • قابلیت دید بالا : موانع پلاستیکی در مناطق ساختمانی معمولاً با استفاده از پلاستیک نارنجی روشن یا سفید تولید می‌شوند که باعث می‌شود آنها بسیار قابل مشاهده باشند.
  • خطوط واضح : موانع در هم تنیده که یک خط ممتد را تشکیل می دهند برای رانندگان به راحتی قابل تشخیص و واکنش مناسب است. مخروط‌ها یا بشکه‌های ترافیکی با فاصله زیاد دیده می‌شوند و ممکن است به‌جای جلوگیری از خطر ، ایجاد تصادف کنند.
  • تطبیق پذیری : با گسترش نیازها و کاربردها، موانع مدرن نیوجرسی ترافیکی دارای ویژگی های اضافی متنوعی است. موانع پلاستیکی را می توان به گونه ای ساخت که به راحتی در فضاهای مختلف به هم متصل شوند یا منحنی ها را در خود جای دهند. پانل های حصار را می توان به بالای موانع پلاستیکی اضافه کرد و به محافظت از مناطق ساخت و ساز کمک کرد.

از نیوجرسی پلاستیکی به منظور ایمن سازی در جاده ها استفاده میشود، که از جنس پلی اتیلن یا پلاستیک تهیه میشود .برای سنگین شدن نیوجرسی پلاستیکی درون آن ها آب ریخته میشود تا ایمنی بیشتری داشته باشند . نیوجرسی پلاستیکی در ابعاد ۱ متری ، ۲ متری و ۱۵۵ سانتی تولید میشود.

مانع نیوجرسی ترافیکی

در پایان

مانع  نیوجرسی ترافیکی در امتداد مرکز و کناره های بزرگراه ها، در محل های ساخت و ساز، در پارکینگ ها و تقریباً در هر جایی که نیاز به هدایت ترافیک دارد، اشاره دارد. آنها اغلب از بتن ساخته می شوند، به خصوص برای نصب دائمی، اما همچنین به عنوان نسخه های پلاستیکی نارنجی روشن و سفید قابل حمل تر دیده می شوند که با ماسه یا آب پر شده اند. ما در پارک ترافیک تمامی تجهیزات ترافیکی، ایمنی و پارکینگ را با بهترین کیفیت و قیمت تولید می کنیم. ما به عنوان تولید کننده و فروشنده تجهیزات، در تلاش هستیم تا بهترین محصولات، بهترین خدمات و بهترین قیمت در بازار را به مشتریان خود ارائه دهیم.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *