کاربرد مخروط ترافیکی

انواع تجهیزات ترافیکی که مورد استفاده قرار می گیرد، برای رفاه و آسایش و ایجاد امنیت برای شهروندان می باشد . مخروط ترافیکی جهت کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مخروط های ترافیکی روشن و منعکس کننده ای که در امتداد مناطق ساخت و ساز در آزادراه می بینید فقط برای منحرف کردن رانندگان از مناطق کاری نیستند. این نشانگرهای نارنجی پر جنب و جوش کاربردهای مختلفی دارند و تنها برای کاهش ترافیک مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه کم، رنگ روشن و ساختار ناهموار، آنها را به خوبی برای بسیاری از نیازها مناسب می کند. در اینجا ما چند مورد از کاربرد مخروط ترافیکی را معرفی می کنیم تا بببینید این محصول کم هزینه چه کاربردهایی دارد و در کجا می توان مخروط ترافیکی را به کار گرفت .

کاربردهای مخروط ترافیکی

استفاده در پارکینگ ها

شرکت‌هایی که پارکینگ‌های خصوصی دارند اغلب متوجه می‌شوند که در زمستان چاله‌های آبی از خود بر جای گذاشته است. زمانی که آنها برای تعمیرات آماده می شوند، باید از مشتریان خود در برابر این خطرات محافظت کنند. چند مخروط ترافیکی کم‌هزینه با نوار یا طناب بسته‌شده در اطراف آنها، مانعی را ایجاد می‌کنند که به راحتی دیده می‌شود تا از آسیب دیدن رانندگان در این سوراخ‌های سخت جلوگیری کند.

هشدار در مورد نقاط لغزنده

در بسیاری از پارکینگها، مناطق تجاری و اداری و تفریحی در تلاشند که از مراجعه کنندگان خود محافظت نمایند. گاهی اوقات مناطقی دارای خطر لغزش و لغزندگی می باشند که باعث ایجاد خطر برای کاربران می شود و احتمال دارد، صدمه ببینند. برای جلوگیری از این نوع موقعیت ها، چند مخروط ترافیکی را می توان نگه داشت تا در صورت وجود نقاط لغزنده در کف یا پیاده روها آنها را مشخص کنید. حتی می‌توانید علامت موقتی مانند «کف‌های مرطوب-احتیاط» یا «احتیاط – یخ» را روی مخروط بچسبانید.

مشخص کردن مناطق عبور برای عابرین

اگر سازمانها و مجامع رویدادهایی یا سمینارهایی را بخواهند برگزار کنند، مانند کنسرت ها، رویدادهای ورزشی، یا نمایش هایی که در آن فقط مشتریان دارای بلیت می توانند وارد محل برگزاری شوند، مخروط های ترافیکی همراه با نوار یا طناب و چند نگهبان می توانند کمک کنند تا آن تماشاچیانی که دارای بلیط هستند وارد شوند و از ورود سایر افراد جلوگیری به عمل آورند.

کاربرد مخروط ترافیکی در آموزش رانندگی

برای مشخص کردن مناطقی جهت مانور و تست و آموزش رانندگی مناطق انجام می شود، در اکثر مکان های تست از مخروط های ترافیکی برای مشخص کردن منطقه هدف استفاده می کنند. چه یک مربی آموزش رانندگی باشید و چه یک راننده جدید، می‌توانند با همان مخروط‌ های ترافیکی تمرین کنند که دپارتمان وسایل نقلیه موتوری در آزمایش واقعی استفاده می‌کند، اعتماد به نفس ایجاد می‌کند.

کاربرد مخروط ترافیکی در مسابقات ورزشی

تعداد کمی از ورزش‌های سوارکاری از مخروط‌های ترافیکی در طول مسابقه استفاده می‌کنند. خواه مسابقه اسب سواری یا خم شدن میله ها، چابکی سگ ها، یا مسابقات کالسکه اسبی که در آن رانندگان کالسکه باید در مسیری که با مخروط های باریک مشخص شده است مسابقه دهند ، این نشانگرهای رنگارنگ بر هیجان مسابقه می افزایند که از میان مخروط ها عبور می کنند و چابکی آنها را آزمایش می کنند.

ورزشکاران اسب سوار تنها کسانی نیستند که می توانند از مخروط های ترافیکی بهره ببرند. ورزشکاران رشته های دیگر نیز می توانند از تمریناتی که از مخروط ها استفاده می کنند بهره مند شوند. اسکیت بازان مبتدی از آنها برای تکیه دادن استفاده می کنند تا زمانی که تعادل خود را پیدا کنند. در ورزش های دیگر، مربیان اغلب از مخروط ها برای تمرینات پلایومتریک و سرعتی برای بازیکنان بسکتبال، بازیکنان فوتبال یا بازیکنان هاکی استفاده می کنند. از آنجایی که مخروط ها در انواع آب و هوا مقاومت می کنند و به خوبی در داخل و خارج کار می کنند، آنها یک راه کم هزینه عالی برای علامت گذاری دوره ها برای ورزشکاران هستند.

 

کاربرد مخروط ترافیکی

کلام آخر

کسب‌وکارها، مدارس، ورزشکاران ، و همچنین خانواده‌هایی که رانندگان جدید دارند، باید چند مخروط ترافیکی بخرند تا از آنها به عنوان علائم احتیاط و نشانگر مسیر استفاده کنند. در شرکت پارک ترافیک ، ما مخروط‌های ترافیکی بادوام و باکیفیتی داریم که از تجهیزات فوق‌العاده اقتصادی تا پیشرفته،  را شامل می‌شود. شما می توانید با تماس با ما از بهترین تجهیزات و محصولات ترافیکی بهره مند شوید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *