ایمنی خودرو در پارکینگ

چه در محل کار، چه در خانه و چه در یک پارکینگ تجاری وسیع‌تر ، ایمنی خودرو شما و دیگران بسیار مهم است. خودرو شما بیشتر از انکه در جاده ها باشد، به احتمال زیاد در پاریکنگ می باشد. بنابراین باید گفت ایمنی خودرو در پارکینگ بسیار حائز اهمیت است. تجهیزات پارکینگ جهت ایمن کردن خودروی پارک شده می تواند در این امر شما را یاری کند. تمام این مدت زمانی که خودرو شما در راهرو، گاراژ یا پارکینگ و یا هر مکان دیگری پارک می شود، زمانی است که در برابر تصادفات، خرابکاری ها یا حتی پارک کردن آسیب پذیر است. در این مقاله روشها و تجهیزات ترافیکی و تجهیزات پارکینگ که برای ایمنی خودرو شما می تواند موثر باشد را با یکدیگر بررسی می کنیم.

ایمنی خودرو در پارکینگروش های ایمنی خودرو در پارکینگ

در اینجا 10 راه برای بهبود ایمنی پارک خودرو آورده شده است:

بولارد ترافیکی جمع شونده

این ستون را می توان پایین یا بلند کرد تا امکان دسترسی یا عدم دسترسی به یک منطقه خاص را فراهم کند. بولارد در مواقعی که نیازی به آن نباشد در شکافی که در زمین قرار دارد می‌افتد و سپس می‌توان آن را با استفاده از روش‌های مکانیکی یا دستی بالا برد. در ابتدایی ترین حالت، این نوع بولارد با استفاده از کلید باز می شود و توسط یک کارمند در جای خود قرار می گیرد. بولارد ترافیکی جمع شونده برای مناطقی که انعطاف پذیری لازم است برای اجازه یا رد دسترسی در زمان های مختلف روز ایده آل است. این تجهیزات به ایمنی خودرو شما در پارکینگ کمک می کند.

بولاردهای دائمی داخل زمین

این بولارد به طور دائم بر روی بستر سطح پارکینگ شما ثابت می شود. هدف اصلی آن ایجاد یک مانع با سایر ستون ها برای جلوگیری از رانندگی یا پارک کردن رانندگان در مناطق غیر مجاز است. بولاردها معمولاً از فولاد ساخته می شوند و حتی ممکن است با بتن پر شوند. برای بیشتر دیده شدن آنها، اغلب آنها را با رنگ های با دید بالا (معمولاً زرد) رنگ می کنند تا یک راهنمای بصری یا بازدارنده باشد.

بولارد انعطاف پذیر

همانطور که از نام آن پیداست، این بولاردها در هنگام برخورد با وسیله نقلیه به صورت صاف هستند که خم می شوند و زمانی که ماشین از روی آنها رد شد، به سمت بالا باز می شوند. بولاردها یا مخروط های انعطاف پذیر بیش از هر چیز دیگری یک بازدارنده بصری هستند، بهتر است به عنوان یک اقدام موقت یا برای رویدادهای خاص استفاده شوند.

استاپر خودرو(استاپر پارکینگ)

خودروی خود را از برخورد به حاشیه یا خودروهای پشت سر باز دارید. فرورفتگی و آسیب رساندن به رنگ هرگز سرگرم کننده نیست، به خصوص زمانی که به راحتی قابل اجتناب باشد. توقف چرخ لاستیکی یک راه حل ساده برای یک مشکل رایج است – صرفه جویی در ساعت ها کاغذبازی و مکالمات ناخوشایند با دیگر صاحبان خودرو.

سرعت گیر

سرعت گیر ها یک روش اثبات شده و پرکاربرد برای کاهش تصادف و تنظیم جریان ترافیک است. قرارگیری استراتژیک سرعت گیر می تواند خطرات را برای وسیله نقلیه شما کاهش دهد، سرعت خودرو را کاهش دهد و ترافیک در مجاورت شما را کاهش دهد و ایمنی خودرو در پارکینگ را افزایش دهد.

راهبند ترافیکی

نصب گیت دسترسی یا راهبند ترافیکی هوشمند و یا دستی یک راه حل جامع برای ایمنی و دسترسی به وسیله نقلیه شما است. یک گیت دسترسی نه تنها اتومبیل های ناخواسته را از دسترسی به فضاهای پارکینگ یا جاده های خصوصی شما باز می دارد، بلکه امنیت اتومبیل شما را در برابر دزدان احتمالی یا خرابکاری تضمین می کند.

آینه محدب ترافیکی

بهبود ایمنی خودرو در پارکینگ به این بستگی دارد که همه خودروها خطرات احتمالی را ببینند. ماشین‌های متحرک، عابران پیاده و سایر وسایل نقلیه همگی باید قابل مشاهده باشند ، حتی در گوشه‌ای تنگ. چه در یک راهروی شخصی و چه یک پارکینگ عمومی، آینه های محدب ترافیکی دید مناسب را برای همه رانندگان تضمین می کنند.

میله های محدودیت ارتفاع

اطمینان از ایمنی ساختاری پارکینگ شما بسیار مهم است. محدودیت ارتفاع دسترسی می تواند در بسیاری از پارکینگ های بزرگتر وجود داشته باشد و می تواند در پارکینگ های کوچکتر و گاراژهای خصوصی اجرا شود. رانندگانی که از ارتفاع وسیله نقلیه خود آگاه نیستند می توانند به ساختار ساختمان ها و سایر خودروها آسیب جدی وارد کنند.

قفل خودرو پارکینگ

هر جا که پارکینگ خودرو در نزدیکی جاده باشد، به عنوان مثال، در مراکز خرید در فضای باز، ریل های مانع می توانند محیط وسیله نقلیه ایمن تر و مطمئن تری را فراهم کنند و به عنوان کنترل و پشتیبانی از سطح شیب دار عمل کنند. امکان نگهداری ایمن و قفل کردن دوچرخه ها به ایمنی خودرو در پارکینگ می افزاید.

صفحه رمپ ضد لغزش

اگر در صبح‌های اولیه در معرض باران یا یخبندان قرار بگیرید، آسفالت پارکینگ می‌تواند برای عابران پیاده و وسایل نقلیه خطرناک باشد. ایمنی پارکینگ‌ها را می‌توان با استفاده مؤثر از صفحه رمپ ضد لغزش که امکان حرکت ایمن افراد در داخل و اطراف پارکینگ‌ها را فراهم می‌کند، بهبود بخشید.

ایمنی خودرو در پارکینگکلام پایانی

در نهایت باید بگوییم این ترکیبی از استراتژی های مدیریت ترافیک است که ایمنی خودرو در پارکینگ را بهبود می بخشد. ما در پارک ترافیک مجموعه گسترده ای از تجهیزات ایمنی و با کیفیت بالا از جمله ستون های پارکینگ اتوماتیک را تهیه و نصب می کنیم. طیف محصولات ما مطابق با استانداردهای دقیق تولید شده و کاملاً با قوانین و مقررات ایمنی مطابقت دارد.

پارک ترافیک، یک فروشگاه با هدف ارائه‌ی خدمات و فروش در طمینه تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ایمنی است که بیش از یک دهه سابقه فعالیت دارد. شرکت پارک ترافیک، در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته است، بهترین انواع تجهیزات ولوازم ترافیکی و پارکینگی را با بهترین کیفیت و مقاومت و استحکام و بروزترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.با توجه به آن که ما در پارک ترافیک ، اهداف بزرگی را دنبال می کنیم، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود هستیم. برای آگاهی از خدمات و محصولات شرکت پارک ترافیک ، می توانید به سایت https://parktraffic.ir مراجعه کرده یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *