بشکه ایمنی ترافیکی

چه ویژگی هایی بشکه ایمنی ترافیکی را محبوب کرده است؟ بشکه ایمنی ترافیکی که با نام درام های ترافیکی نیز شناخته می شوند، از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که به کاهش آسیب به وسایل نقلیه و سازه های کنار جاده در صورت برخورد کمک می کنند. بشکه ایمنی ظروف پلاستیکی رنگ روشن پر از آب یا شن است. آنها به جذب و اتلاف انرژی جنبشی وسیله نقلیه در حال برخورد کمک می کنند. با انتقال انرژی جنبشی به بشکه ایمنی ترافیکی ،تصادف وسیله نقلیه برخوردی کند می شود. پس از آن می توان از تصادف شدید و آسیب به سرنشینان وسیله نقلیه جلوگیری کرد.

چه ویژگی هایی بشکه ایمنی ترافیکی را محبوب کرده است؟

بشکه ایمنی ترافیکی در جهت ایمن سازی راه ها و محوطه های عمران مورد استفاده قرار می گیرند تا صدمات و برخوردهای احتمالی در تصادفات را به میزانی قابل ملاحضه ای کاهش دهند . بشکه های ایمنی تهیه شده از مواد پلی اتیلن درجه یک که در برابر تابش آفتاب و ضربه مقاوم هستند . بشکه ها قابلیت نگه داری آب و شن را دارند از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش صدمات در زمان تصادفات می شوند . به دلیل دارا بودن شبرنگ های ترافیکی که بر روی آنها نصب می شود , توانایی جدا سازی مسیر های طولانی با رعایت نکات ایمنی را دارند . یکی از کاربرد های این بشکه های ترافیکی جدا کردن مسیر بخصوص در بزرگراه ها می باشد . این بشکه ها پیش از گاردریل قرار می گیرند تا در صورت اشتباه راننده به هر دلیلی پیش از برخورد با گاردریل ، با بشکه های ترافیکی برخورد کرده و از شدت صدمات آن کاسته شود . جهت ایمن سازی محیط در کارخانجات و جداسازی انبار ها ، راهها ، بزرگراه ها و … مورد استفاده قرار می گیرند .

ویژگی بشکه ایمنی ترافیکی

  • آسان برای حمل و نقل و ذخیره سازی.
  • طراحی مناسب بشکه ترافیکی که بشکه در حین ضربه شکسته می شود و انتقال تکانه خودرو را کند می کند.
  • هزینه تعمیر کمتر، ساخت چند تکه باعث صرفه جویی در زمان و هزینه تعمیرات می شود زیرا فقط قطعات آسیب دیده پس از ضربه باید تعویض شوند.

بشکه ترافیکی چه کاربردهایی دارد؟

برای ایمن نگه داشتن کارگران ساختمانی و رانندگان، خرید بشکه های ترافیکی ایمنی توصیه می شود. کارگران ساختمانی رگ حیاتی زیرساخت ها در سراسر دتیا هستند. آنها در مناطق پر تردد به سختی کار می کنند و باید بدون نگرانی از خطرات رانندگان عبوری روی کار متمرکز شوند. بشکه های ترافیکی می توانند به شما و کارگرانتان برای آرامش خاطر در محل کار کمک کنند.

این بشکه های ترافیکی نارنجی روشن با نوارهای انعکاسی بهترین راه برای جلب توجه رانندگان روبرو و آگاه ساختن آنها از ورود به یک منطقه ساخت و ساز است. آنها با وزن لاستیک عرضه می شوند تا اطمینان حاصل شود که آنها در حالت ایستاده قرار دارند و استانداردهای ایمنی در مورد قابلیت تصادف را رعایت می کنند. به دلیل اندازه آنها، آنها یک جایگزین عالی برای مخروط های ترافیکی استاندارد هستند. علاوه بر این، آنها با اندازه نوار ترجیحی شما ارائه می شوند .

چه ویژگی هایی بشکه ایمنی ترافیکی را محبوب کرده است؟

جنس و کیفیت بشکه ترافیکی پارک ترافیک

بشکه ایمنی ترافیکی ما دارای ساختاری سنگین از پلی اتیلن نارنجی با چگالی بالا یا پایین است. طرح های دو تکه با چهار سبک قابل تعویض از پایه های درام ترافیک ارائه می شوند. رویه‌ها و پایه‌ها طراحی جداشده‌ای دارند که در صورت برخورد خودرو از هم جدا می‌شوند، اما در هنگام قرار گرفتن روی هم قفل می‌شوند. ضربه بزنید تا پایه های لاستیکی و بالاست شنی را به هم وصل کنید، یا حلقه لاستیک را از بالای آن بکشید. یک لبه و فلنج نگهدارنده در پایه درام استحکام بیشتری را فراهم می کند.

سه گزینه از درجه های پوشش بازتابنده، رنگ نارنجی روشن، و عرض 18 اینچ در اندازه بالا 36 اینچ، دید عالی را ارائه می دهند. برای افزایش دید در شب، چراغ‌های LED اختیاری را به سوراخ‌های نصب روی دسته حمل داخلی وصل کنید. طراحی مخروطی بشکه ترافیکی ایمنی به چراغ‌ها اجازه می‌دهد تا برای ذخیره‌سازی روی هم در جای خود باقی بمانند.

بشکه ایمنی ترافیکی به راحتی پس از آسیب دیدگی تغییر شکل داده و تعمیر می شوند که باعث صرفه جویی در هزینه و کاهش پلاستیک دفن زباله می شود. رزین با کیفیت بالا شامل تثبیت کننده های UV برای به حداقل رساندن محو شدن و حفظ رنگ نارنجی روشن است. بشکه ها برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی در فضای باز مناسب هستند و شکننده یا ترک خورده نمی شوند. طراحی انحنای ملایم بدون لبه ها یا گوشه های تیز بهتر در برابر شکستگی مقاومت می کند.

بشکه های ترافیکی را می توان، به عنوان جایگزینی برای مخروط های ترافیکی، ستون های خط کش و ستون ها برای بسته شدن خطوط یا ایمنی پارکینگ انتخاب کنید. هدایت ترافیک برای افزایش ایمنی ساخت و ساز رانندگان و خدمه راه در مناطق کاری از جمله کاربردهای این تجهیزات ترافیکی می باشد.چه ویژگی هایی بشکه ایمنی ترافیکی را محبوب کرده است؟

در پایان

بشکه ایمنی ترافیکی مشابه مخروط ها استفاده می شود. آنها را می توان برای نشان دادن تغییر جهت برای بسته شدن خطوط به کار برد و برای جداسازی و محل عبور عابر پیاده در جاده ها یا خطوط در حین ساخت و ساز یا تعمیرات استفاده کرد. این وسایل ایمنی ترافیکی به دلیل اندازه، دید و دوام برای تغییر خطوط و بسته شدن طولانی مدت مناسب هستند.

پارک ترافیک، یک فروشگاه با هدف ارائه‌ی خدمات و فروش در طمینه تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ایمنی است که بیش از یک دهه سابقه فعالیت دارد. شرکت پارک ترافیک، در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته است، بهترین انواع تجهیزات ولوازم ترافیکی و پارکینگی را با بهترین کیفیت و مقاومت و استحکام و بروزترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.با توجه به آن که ما در پارک ترافیک ، اهداف بزرگی را دنبال می کنیم، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود هستیم. برای آگاهی از خدمات و محصولات شرکت پارک ترافیک ، می توانید به سایت https://parktraffic.ir مراجعه کرده یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

چه ویژگی هایی بشکه ایمنی ترافیکی را محبوب کرده است؟

 

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *