چراغ راهنمایی و رانندگی چگونه کار می کند؟

چراغ راهنمایی و رانندگی ، از تجهیزات ترافیکی و مهمی است که در خیابان ها و پروژه ها و رویداد هایی که در محل کار شما اتفاق می افتد، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. اگر به دنبال اضافه کردن چراغ های راهنمایی به پروژه ساخت و ساز خود هستید، باید بگوییم ، چراغ راهنمایی و رانندگی ، یک مکمل ضروری برای هر رویداد یا محل کار هستند. آیا می دانید چراغ های راهنمایی چگونه کار می کنند؟  ما یک راهنمای سریع برای کمک به شما در درک بیشتر چراغ های راهنمایی گردآوری کرده ایم.

چراغ راهنمایی پارک ترافیکی

در پارک ترافیک، ما طیف گسترده ای از چراغ های راهنمایی قابل حمل و در انواع مختلف را داریم. علاوه بر چراغ‌های راهنمایی قابل حمل استاندارد، ما چراغ‌های راهنمایی عابر پیاده را نیز در اختیار داریم که شامل دکمه‌ای برای عابران پیاده می‌شود تا وقتی به چراغ‌های راهنمایی نزدیک می‌شوند و آماده عبور از جاده هستند، آن‌ها را فشار دهند.

این واحدهای قدرتمند کاملاً بر اساس نیازهای شما قابل برنامه ریزی هستند و به شما این امکان را می دهند که یک جریان ترافیک ایمن و روان در هر سایتی ایجاد کنید. این راه‌حل‌های انرژی خورشیدی با یک برنامه ساده کنترل چراغ راهنمایی ارائه می‌شوند که به شما این امکان را می‌دهد تا زمان‌بندی خود را به‌سرعت و کارآمد به‌روزرسانی کنید.

کاربرد چراغ راهنمایی و رانندگی

چراغ های راهنمایی قابل حمل افزودنی بسیار مهم برای هر سایت ساخت و ساز یا رویداد بزرگ هستند و می توانند طیف گسترده ای از مزایای را برای شما فراهم کنند، از جمله:

  • افزایش ایمنی

وقتی صحبت از برنامه ریزی چراغ راهنمایی می شود، مهمترین چیزی که باید روی آن تمرکز کرد ایمنی است. استفاده از این ماشین ها نیاز به داشتن یک کنترل کننده ترافیک انسانی در جاده را برطرف می کند و خطر آسیب دیدن کارکنان شما را کاهش می دهد.

آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که می توانید جریان ترافیک را از طریق سایت به درستی مدیریت کنید و اطمینان حاصل شود که مهمانان شما می توانند با خیال راحت وارد شوند، عبور کنند و از آن خارج شوند.

  • دید واضح

اضافه شدن چراغ های راهنمایی قابل حمل نیز حداکثر دید را برای رانندگان تضمین می کند. این واحدها از چراغ های LED قدرتمند و پر جنب و جوش استفاده می کنند که باعث می شود در روز یا شب به وضوح قابل مشاهده باشند. این ال ای دی ها همچنین می توانند از فاصله دور دیده شوند و اطمینان حاصل شود که رانندگان می توانند نسبت به تغییر شرایط جاده واکنش نشان دهند و ایمنی را بیشتر افزایش دهند.

  • راحتی

چراغ های راهنمایی قابل حمل بسیار مناسب هستند. نه تنها می توان آنها را به سرعت مانور داد، بلکه تنظیم آنها نیز بسیار آسان است. برنامه نویسی چراغ راهنمایی بسیار سریع انجام می شود و نیاز به آموزش یا آمادگی بسیار کمی دارد. برای اینکه این راحتی بیشتر شود، همه چراغ‌های راهنمایی ما با پنل‌های خورشیدی تغذیه می‌شوند و با یک ژنراتور پشتیبان عرضه می‌شوند که اطمینان حاصل می‌کند که می‌توانند شبانه روز کار کنند.

  • صرفه جویی در هزینه

استفاده از چراغ های راهنمایی قابل حمل نیز یک راه حل بسیار مقرون به صرفه است. وقتی بتوانید نیاز به کارکنان اضافی برای کنترل و مدیریت ترافیک را از بین ببرید، هزینه های شما کاهش می یابد و کارایی کلی شما بهبود می یابد. چراغ های راهنمایی نه تنها راه حلی مقرون به صرفه هستند، بلکه می توانند به شما در صرفه جویی در هزینه نیز کمک کنند. بسیاری از ارائه دهندگان بیمه حق بیمه کمتری را برای رویدادها ارائه می دهند و پروژه های ساختمانی دارای تجهیزات مدیریت ترافیک ثابت و قابل اعتمادی هستند.

چراغ راهنمایی و رانندگی چگونه کار می کند؟چراغ های راهنمایی چگونه کار می کنند؟

بیایید نگاهی به نحوه عملکرد چراغ های راهنمایی بیندازیم. این یکی از رایج ترین سوالاتی است که مشتریان ما می پرسند و درک سیستم آنها به سهولت استفاده از برنامه کنترل چراغ راهنمایی کمک می کند. مهم نیست که رویدادی را اجرا می‌کنید که صدها بازدیدکننده را به همراه دارد یا پروژه ساخت‌وسازی دارید که یک جاده عمومی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، چراغ‌های راهنمایی برای حفظ جریان ایمن و ثابت ضروری هستند. چراغ های راهنمایی قابل حمل معمولاً سه روش کار را ارائه می دهند :

  • وسیله نقلیه فعال شد : اینجاست که چراغ‌های راهنمایی از یک سنسور برای تشخیص خودروها استفاده می‌کنند و سیگنال‌ها را با توجه به ترافیک از قرمز به سبز تغییر می‌دهند.
  • زمان ثابت :  یک کنترل‌کننده چراغ راهنمایی با زمان ثابت برنامه‌ای را برای ما برنامه‌ریزی می‌کند که می‌بیند واحد سیگنال‌ها را بعد از مدت زمان مشخصی بدون توجه به ترافیک تغییر می‌دهد.
  • کتابچه راهنمایی : برنامه‌ریزی دستی چراغ‌های راهنمایی جایی است که یک فرد در کنترل کامل سیستم باقی می‌ماند و در صورت لزوم بین سیگنال‌ها را فیلتر می‌کند.

چراغ‌های راهنمایی قابل حمل را می‌توان در طیف وسیعی از سناریوها استفاده کرد و می‌توان آن را در مکان‌های بزرگ، مسیرهای ترافیکی اصلی، تقاطع‌ها و موارد دیگر قرار داد. آنها همچنین می توانند برای کنترل جریان تجهیزات سنگین در سراسر محل ساخت و ساز شما استفاده شوند.

کاربرد چراغ راهنمایی در انواع پروژه ها

ترکیب یک برنامه کنترل کننده چراغ راهنمایی موثر برای بهبود ایمنی و کارایی رویداد یا پروژه ساخت و ساز شما ضروری است. با این حال، ما می دانیم که برنامه ریزی در مورد چراغ های راهنمایی چقدر می تواند گیج کننده باشد. به همین دلیل تیم مجرب ما آماده کمک به شما هستند. ما به خود افتخار می کنیم که بهترین تجهیزات ترافیکی و تجهیزات پارکینگ ممکن را برای مشتریان خود ارائه می دهیم و مجموعه گسترده ای از تجهیزات ترافیکی را برای پشتیبانی از شما در دسترس داریم.

پارک ترافیک، یک فروشگاه با هدف ارائه‌ی خدمات و فروش در طمینه تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ایمنی است که بیش از یک دهه سابقه فعالیت دارد. شرکت پارک ترافیک، در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته است، بهترین انواع تجهیزات و لوازم ترافیکی و پارکینگی را با بهترین کیفیت و مقاومت و استحکام و بروزترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.با توجه به آن که ما در پارک ترافیک ، اهداف بزرگی را دنبال می کنیم، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود هستیم. برای آگاهی از خدمات و محصولات شرکت پارک ترافیک ، می توانید به سایت https://parktraffic.ir مراجعه کرده یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *