مخروط ترافیکی ابزاری چند منظوره

مخروط ترافیکی یک ابزار چند منظوره می باشدکه به عنوان جداکننده، ورود ممنوع، مانع ترافیک و غیره کاربرد دارد. مخروط ترافیکی، وسیله ای است که وظیفه‌ی هشدار و آگاه‌ سازی رانندگان، از محدودیت های جاده ای که تردد را در مسیرهای ایمن راهنمایی و جهت دهی می نماید، را بر عهده دارد. کله قندی ترافیکی یا مخروط ترافیکی که به دلیل کاربردهای گسترده، یکی از پر مصرف ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید، برای برقراری و افزایش ایمنی راه و جاده ها استفاده می‌شود.

مخروط‌ های ترافیکی وظیفه ی هشدار و برقراری امنیت در مکان های مختلف عمومی و خصوصی را بر عهده دارند. مخروط ایمنی یا مخروط ترافیکی براي نشان دادن محدوده ممنوع كوتاه مدت تردد در جاده ها و بزرگراه ها به كار مي رود و ايمني منطقه را وظیفه دار است، همچنین بازتاب بالای شبرنگ های موجود بر روی مخروط ترافیکی موجب می شود از مسافت های دور براحتی قابل مشاهده باشند.

مخروط ترافیکی یک ابزار چند منظوره

هر زمان که به مخروط ترافیکی فکر می کنید، ممکن است فقط به عنوان یک وسیله کنترل ترافیک به آن نگاه کنید. اما، ممکن است تعجب کنید، وقتی متوجه کاربردهای زیادی که این محصول دارد و می توانید از آنها استفاده کنید، شوید. می توانید مخروط های ترافیکی را پیدا کنید که بسیار بادوام، قابل حمل و رنگ های روشن هستند. اینها می توانند شریک کاملی در افزایش اقدامات ایمنی به سطح بالاتر باشند. از مخروط ترافیکی می‌توانید در مناطق پرخطر مانند محل‌های ساخت‌ و ساز تا خیابان‌های شلوغ و حتی راهروها استفاده نمایید. این مخروط های ایمنی برای دور نگه داشتن خطرات کار بسیار مفید هستند. بیایید ببینیم چه جاهای دیگری می توانید از این مخروط  ترافیکی استفاده کنید.

مخروط ترافیکی ابزاری چند منظوره

  • جهت کنترل ترافیک

یکی از رایج ترین مکان هایی است که در آن از مخروط های ترافیکی استفاده می شود، جهت کنترل ترافیک می باشد. این مخروط های ترافیکی در کنترل ترافیک مهم هستند و در مورد موانع احتمالی جاده هشدار می دهند. می توانید آنها را با قابلیت دید و بازتاب بالا نصب کنید تا در طول شب نیز موثر باشند.

  • هشدار در مورد خطرات و موقعیت ها خطرناک

هنگام خطرات و موقعیت های خطرناک ، می‌توانید از مخروط‌ ترافیکی برای ارائه یک یادآوری کوتاه به عابران پیاده یا رانندگان استفاده کنید تا با احتیاط بیشتری به مسیر خود ادامه دهند. به خصوص در جاده ها و کارگاه های ساختمانی، مشاهده مخروط ترافیکی هشداری بصری برای افراد جهت دوری از خطرات احتمالی است. برای برقراری و افزایش ایمنی راه و جاده ها از انواع وسایل هشدار دهنده‌ استفاده می‌شود . مخروط‌ های ترافیکی نمونه‌ای از تجهیزات ترافیکی هستند که وظیفه ی هشدار و برقراری ایمنی در مکان های مختلف عمومی و خصوصی را بر عهده دارند .

  • جهت علامتگذاری مناطق

می توانید از کله قندی ترافیکی به عنوان موانع برای مسدود کردن موقت مناطق و ایجاد مرزهای مناسب استفاده کنید. این مخروط  قابل حمل هستند، بنابراین می توانید در صورت نیاز از آنها استفاده کرده و برای استفاده بعدی در انبار قرار دهید.

  • استفاده به عنوان هشداردهند ها

وقتی نوبت به ارائه هشدارها و پیام های ایمنی می رسد، پایه های کف و مخروط ها بسیار مقرون به صرفه هستند. می توانید از آنها در راهروها استفاده کنید تا مردم را در مورد کف مرطوب، سطوح لغزنده یا مناطق بسته آگاه کنید. همچنین می توانید تابلویی را در بالای مخروط خود نصب کنید تا تابلوی ایمنی خود را برای کارمندان و بازدیدکنندگان بیشتر نمایان و قابل توجه کنید.

  • سایر کاربردهای مخروط ترافیکی

جدا از این موارد استفاده، اگر صاحب یک کسب و کار هستید، می توانید از این مخروط ها به روش های مهم دیگری استفاده کنید. در اینجا چند دلیل مهم وجود دارد که چرا شما باید چند مخروط ترافیک نارنجی را در محل کار خود نگه دارد. می توانید از مخروط های ترافیکی برای هشدار دادن به مردم در مورد خطرات داخل ساختمان استفاده کنید. مخروط ها اکثرا به رنگ نارنجی هستند و به همین دلیل اینها از فاصله دور قابل مشاهده هستند. شما می توانید از این مخروط ها برای هشدار دادن به افراد در مورد خطرات مختلف در داخل محل استفاده کنید. همچنین می توانید علائم احتیاط را روی این مخروط ها اضافه کنید تا هشدار به وضوح برای همه قابل مشاهده باشد.
می توانید زمان بازسازی از مخروط های ترافیکی استفاده کنید، سایت های ساختمانی به منبع خوبی از مخروط های ترافیکی نارنجی نیاز دارند تا مردم را از منطقه ساخت و ساز دور نگه دارند. برای این منظور می توانید از مخروط های ساختمانی استفاده کنید، این مخروط ها به کاهش صدمات کمک می کنند.
اینها چند مورد از کاربردهای متعددی هستند که می توانید از مخروط های ترافیکی استفاده کنید.

مخروط های ترافیکی چگونه ساخته می شوند؟

مخروط ترافیکی یک ابزار چند منظوره، در انواع مختلفی تولید می گردد . مانع ترافیکی یا کله قندی یا مخروط ترافیکی به منظور محدود کردن تردد ، علامت گذاری مسیر ، تفکیک راه ، هشدار به رانندگان ، علامت گذاری محدوده ی فعالیت کارگران و بسیاری موارد بی شمار دیگر کاربرد دارد . انواع مخروط ترافیکی باید رنگی، هشدار دهنده و جالب توجه داشته باشند . قیمت کله قندی ترافیکی بسیار مقرون به صرفه می باشد و برای داشتن انتخابی عالی ، باید ملاک های استاندارد داشته باشید . همان‌طور که از نام مخروط‌ مشخص است ، این محصول ظاهری مخروطی شکل دارد . مخروط‌ ها دارای سطح مقطع بزرگ و پایه ای محکم در قسمت پایینی هستند ، که قابلیت ایستایی مناسبی به آن‌ها می‌بخشد و کاربر را قادر می‌سازد بر روی سطوح شیب ‌دار نیز از آن‌ها استفاده کند . مخروط های ترافیکی حتی بدون استفاده از پیچ و رول پلاک هم قابل استفاده بوده و بر روی سطح زمین قرار می گیرند.

مخروط ترافیکی از چه موادی ساخته می شوند؟

تولید مخروط های ترافیکی مطابق با استاندارد های جهانی صورت گرفته تا محصولی با بهترین کیفیت ارائه گردد . مخروط ترافیکی تهیه شده از مواد پلیمری پی وی سی بوده که دارای آنتی یو وی ، آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک است ، که این مواد خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت مخروط را چندین برابر نموده است . ساختار پلاستیکی نرم و قابل انعطاف‌ نکته‌ای مثبت برای مخروط‌ ها محسوب می‌شود ، زیرا ممکن است مورد اصابت وسایل نقلیه قرار گیرند و این ویژگی آسیب دیدن آن‌ها و وسایل نقلیه را به حداقل می‌رساند . مواد پلی یورتان و ثابت کننده های uv به کار رفته در تولید مخروط های ترافیکی باعث می شود تا رنگ ، کیفیت و خاصیت انعطاف پذیری مخروط ترافیکی در دراز مدت و در تمامی موقعیت های آب و هوایی و اثرات جوی و یو وی خورشید به صورت پایدار باقی بماند . رنگ های روشن به کار رفته باعث می شود تا کله قندی ترافیکی از فواصل دور قابل رویت می باشد . به دلیل کیفیت مناسب شبرنگ ( مراقب باشید حتما شبرنگ باشند نه روز رنگ ) استفاده شده ، این محصول در مقابل آفتاب و یا نور مصنوعی انعکاس و بازتاب خوبی دارد و توجه رانندگان خودرو ، سرنشینان و عابران را به خود جلب می کند .

مخروط ترافیکی ابزاری چند منظوره

شبرنگ ترافیکی استفاده شده در کله قندی ترافیکی، از چسبندگی بسیار بالایی برخوردار است و ماندگاری و دوام زیادی در برابر تغییرات آب و هوایی و شرایط مختلف محیطی دارد . مخروط های ترافيكي کالاهایی همه کاره مي باشند ، كه با انواع مختلفی از وسایل ايمنی جاده مثل مدل های مختلف موانع ترافیکی و بلوكه هاي جاده ای ، زنجيرهای پلاستيکی ، شبرنگ های ايمنی ، صفحات پيام و پرچم قابلیت سازگاری دارد. کله قندی ترافیکی برحسب نیاز ، در اندازه های گوناگون ( کله قندی کف لاستیکی 1 متری ، 75 و 55 سانتیمتری ) و انواع مختلفی ( کله قندی ترافیکی ژله ای ، حلقه دار ، قلاب دار ، تاشو و … ) تولید و استفاده می شوند .

مخروط کف لاستیکی از جنس pvc مجهز به نوار شبرنگ و در فرآیند ساخت آن از مواد Anti Uv استفاده شده است . مواد Anti UV سبب می گردند تا این مخروط کف لاستیکی در شرایط جوی با تابش شدید نور خورشید ، اشعه ماورابنفش خورشید را به راحتی تحمل نموده و دچار رنگ پریدگی نگردد . از کله قندی ترافیکی برای علامت گذاری موقتی مسیرها وهمچنین تفکیک راه نیز استفاده می گردد . مخروط ترافیکی فوق گزینه ای مناسب برای هدایت ترافیک در خیابان ها و تفکیک موقتی مسیر می باشد. مخروط ها با قابلیت جا به جایی آسان و وزن مناسب و حالت هشدار دهنده ای که دارد بهترین گزینه برای محدود سازی و تفکیک موقتی مسیر است.

مخروط ترافیکی یک ابزار چند منظوره

سخن پایانی

اگر شما فردی هستید که تمایل به خلاقیت دارید، می توانید راه های بی پایانی برای استفاده آسان و موثرتر از این مخروط ها پیدا کنید. هنگام استفاده از آنها، مطمئن شوید که مخروط مناسبی را انتخاب کرده اید که از مواد، اندازه و سبک مناسب ساخته شده است که کاملاً با نیازهای شما مطابقت دارد. اگر به دنبال بهترین مخروط های ترافیکی  هستید، می توانید در دسته تجهیزات ترافیکی شرکت پارک ترافیک جست و جو کرده و بهترین مخروط های ترافیکی را با قیمت بسیار مناسب دریافت کنید. همچنین می توانید سایر تجهیزات ایمنی ترافیکی و پارکینگی را با بهترین قیمت خریداری کنید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *