از چه علائم ترافیکی در پارکینگ ها استفاده می شود؟

حضور انبوه در مراکز خرید، مجتمع های عمومی، مراکز تجاری ، پاساژها و غیره احساس نیاز به پارکینگ را افزایش می دهد. از آنجایی که پارکینگ مکانی برای پارک وسایل نقلیه بازدیدکنندگان می باشد،استفاده ار تجهیزات پارکینگ و تجهیز پارکینگ می تواند از هرج و مرج و تصادفات ناگهانی وجر و بحث جلوگیری کند. علاوه بر تجهیزات پارکینگ، علائم ترافیکی و تابلو ترافیکی ، در پارکینگ ها استفاده می شود که بیشتر تابلو علائم ترافیکی، مربوط به ترافیک و پارکینگ است.  آنها با ارسال خط مشی هایی مانند مکان ورود و خروج به شما کمک می کنند. پارکینگ مورد نیاز است، محدودیت هایی برای درخواست و نگرانی های امنیتی وجود دارد.

علائم ترافیکی در پارکینگ

استفاده از انواع علائم ترافیکی پارکینگ و تجهیزات ترافیکی مانند مخروط های ترافیکی به شما کمک می کند تا ظاهری حرفه ای به پارکینگ خود بدهید. سایر لوازم جانبی پارکینگ مانند مجوزهای پارکینگ و بلیط های تخلف به شما کمک می کند تا قوانین پارک خود را به راحتی اجرا کنید. تابلوها پارکینگ به افراد دارای معلولیت امکان دسترسی به فضاهای پارکینگ را می دهد. مسیر آتش نشانی در پارکینگ که امکان دسترسی را در مواقع اضطراری فراهم می کند. زمان طراحی پارکینگ، مناطق مختلف پارکینگ را در نظر بگیرید و هنگام هدایت جریان ترافیک، علائم توقف، فلش‌های جهت‌دار را به خاطر بسپارید. همه این علائم باعث می شود که جریان ترافیک روان باشد و احتمال برخورد در پارکینگ کاهش یابد.

ایمنی سرعت در پارکینگ به رانندگان این اطمینان را می دهد که در هنگام حضور در پارکینگ سرعت خود را کاهش دهند. سرعت گیرها همراه با علائم سرعت گیر، سرعت خودروها را تضمین می کند. علائم محدودیت سرعت، سرعت قابل قبولی در پارکینگ را تعیین می کند. گذرگاه عابر پیاده باعث می شود رانندگان مراقب بازدیدکنندگانی باشند که به جلو و عقب می روند. پارکینگ خود را با علائم امنیتی ایمن کنید.

از چه علائم ترافیکی در پارکینگ ها استفاده می شود؟

انواع تابلوهای پارکینگ

تابلو و علائم پارکینگ ، در رنگ ها، سبک ها و مدل های مختلفی طراحی می شوند و برای رفع نیازهای شما به کار گرفته می شوند. تابلو ها باید مقاوم و بادوام باشند و در برابر اشعه ماوراء بنفش، مواد شیمیایی، ترک‌ها، سایش و رطوبت مقاومت باید باشد، بنابراین برای سال‌ها در بیرون دوام خواهند داشت، از آنجایی که شما نیاز به رانندگی ایمن در روز و شب دارید، بسیاری از تابلوها با مواد بازتابنده ساخته شده اند، بنابراین می توان آنها را در شرایط کم نور و شب خواند. در ادامه تعدادی از علائم پارکینگ را برایتان معرفی می کنیم که کاربرد آنها باعث می شود تا پارکینگی ایمن و کارا داشته باشید.

  •  علائم پارکینگ معلولان

رزرو مکان‌های پارک برای مشتریان معلول یک ضرورت است. هر نقطه پارک معلول باید یک علامت پارک رزرو شده به همراه داشته باشد.

  • علائم خطوط آتش نشانی

بسته به زمین شما، ممکن است لازم باشد مناطق خاصی را در مجاورت ساختمان برای آتش نشانی  نگه دارید. خطوط آتش نشانی باید همیشه روشن باشند و محدود کردن و ممنوع کردن پارک در آن مکان ها یک ضرورت است. علائم اضطراری و خطوط آتش نشانی با برچسب های بازتابنده آلومینیومی و منشوری بسیار بازتابنده ساخته شده اند، بنابراین می توان آنها را در شب و در شرایط کم نور به راحتی مشاهده کرد.

  • تابلوی پارک ممنوع

در حالی که نقاط پارک معلول و خطوط آتش نشانی برای رعایت و ایمنی ضروری هستند، مناطق زیادی وجود دارد که ممکن است نخواهید مردم در آنجا پارک کنند. در این مواقع تابلوی پارک ممنوع نیاز شما را بیان می کند. این تابلوها در نزدیکی ورودی‌ها، مناطق بارگیری، زباله‌دان‌ها و غیره قرار می‌گیرد.

  • علائم پارکینگ مشتری

اگر می‌خواهید مناطقی را مشخص کنید که مشتریان به دلیل رعایت موارد خاص نمی‌توانند پارک کنند،می توانید از این تابلوها در پارکینگ استفاده کنید که از پارک خودرو توسط دیگران جلوگیری می‌کند و مکان‌هایی را که کارمندان ممکن است در ساعات اوج کار برای مشتریان پر کنند، باز نگه می‌دارند.

  • علائم پارکینگ جهت دار

ممکن است همه علائمی را که برای هدایت رانندگان به اطراف پارکینگ خود نیاز دارید، داشته باشید، اما چه کاری می توانید انجام دهید تا ابتدا آنها را به داخل پارکینگ ببرید؟ علائم پارکینگ جهت دار، با پیام های پارک جلوتر و فلش هایی که به زمین شما منتهی می شوند، علائم ضروری برای هدایت مردم به سمت پارکینگ هستند. با ایجاد مسیرهای ترافیکی با علائم جهت دار و فلش، از برخورد وسایل نقلیه جلوگیری کنید. همچنین عابران پیاده و رانندگان را به سمت خروجی ها، مناطق حمل و نقل و دریافت و پارک هدایت می کند، بنابراین وقتی افراد سعی می کنند در پارکینگ حرکت کنند، هیچ مانعی وجود ندارد.

  • علائم محدودیت سرعت

تابلوهای محدودیت سرعت فقط برای خیابان نیستند. رانندگانی که به دنبال مکان‌های پارک باز هستند، می‌توانند به راحتی سرعت خود را از دست بدهند و به خطراتی برای افراد و اموال تبدیل شوند. نصب علائم محدودیت سرعت، همراه با نصب وسایل کنترل سرعت مانند سرعت گیر، به رانندگان یادآوری می کند که دیگر در جاده نیستند و باید با سرعت کمتر رانندگی کنند.

  • علائم عبور عابر پیاده

همراه با علائم محدودیت سرعت، علائم عبور عابر پیاده می تواند به سایر رانندگان یادآوری کند که بازدیدکنندگان کسب و کار شما فعالانه از محل شما و وسایل نقلیه خود به جلو و عقب می روند. این علائم عبور همچنین می تواند در پارکینگ های بزرگتر که ممکن است دارای پارکینگ های جدا شده توسط جاده های خصوصی باشد، استفاده شود.

  • تابلو ترافیکی ورود و خروج

مشابه استفاده از تابلوهای پارک جلو، تابلوهای ورودی و خروجی به کنترل جریان ترافیک در پارکینگ شما کمک می کند. با دادن جهت روشن به رانندگان، می‌توانید از ترافیک‌های کوچک ناشی از مسیر اشتباه خودروها یا پیچش‌های دوربرگردان جلوگیری کنید. با نصب تابلوهای ورودی و خروجی در پارکینگ، رانندگان و  عابران پیاده به راحتی مسیر خود را پیدا کرده و حرکت می کنند.

  • علائم توقف

علاوه بر سایر اقدامات کنترل ترافیک، علائم ایست می تواند از رانندگی ناایمن در محوطه پارکینگ جلوگیری کند. رانندگان در صورت مشاهده تابلوی توقف سرعت کمتری خواهند داشت و در صورت استفاده در نزدیکی مناطق بارگیری، می توانند به کامیون های تحویل بار فرصت ورود و خروج از اسکله بارگیری را بدهند. علائم ایست را می توان در خروجی ها نیز نصب کرد، که به رانندگان یادآوری می‌کند که ترافیک اطراف خود را بررسی کنند و به دنبال عابران پیاده اطراف که نمی‌بینند بگردند.

  • پارکینگ با محدودیت زمانی

اگر پارکینگ شما محدودیت زمانی برای پارک خودرو دارد، خواه پارک دو ساعته باشد یا ساعات خاصی که پارک مجاز است یا ممنوع است، حتما آن قوانین را به وضوح با علائم مناسب نمایش دهید. این علائم به ویژه در مناطق پرترافیک که پارکینگ محدود است مفید است.

از چه علائم ترافیکی در پارکینگ ها استفاده می شود؟

در آخر

برای یافتن علائم ایمنی مناسب برای پارکینگ، با کارشناسان ما تماس بگیرید، که می توانند به شما کمک کنند تا علامتی را پیدا کنید یا بسازید که نیازهای شما را برآورده کند و مطمئن شوید که کارمندان، ساکنان، مشتریان و بازدیدکنندگان شما در داخل پارکینگ با علائم ایمنی کامل ما ایمن می مانند. پارک ترافیک مجموعه وسیعی از تابلوهای پارکینگ را ارائه می دهد و یکی از تامین کنندگان تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ترافیکی و ایمنی و علائم پارکینگ و تابلو ترافیکی می باشد. فروشگاه اینترنتی ما به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی بیش از 100 ها محصول را جستجو و خرید کنند.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *