ساختمان کیمیا قیطریه

جزئیات پروژه
_

توضیحات تکمیلی

پارک ترافیک افتخار می کند که با بهترین کادر فنی خود , آماده است تا خدمات مفید خود را با شرافت و راستی به بهترین شکل با کیفیت برتر و در حداقل زمان با بهترین قیمت به مردم محترم ایران عزیز ارائه می نماید .

در این پروژه پارک ترافیک مراحل نصب کاراستاپر پارکینگ ( متوقف کننده خودرو پارکینگ ) , آینه محدب پارکینگ و ضربه گیر ستون پارکینگ ( محافظ ستون پارکینگ ) را در ساختمان کیمیا قیطریه با بهترین متریال و با بهترین کیفیت در سال 1398 به سرانجام رسانید .

نصب کاراستاپر پارکینگ ( متوقف کننده خودرو پارکینگ ) در پارکینگ , کمک می کند تا راننده خودرو با دنده عقب براحتی در محل تعیین شده و با فاصله مناسب و استاندارد ( گاها فاصله مشخص شده از دیوار پارکینگ ) خودروی خود را براحتی و اطمینان بیشتر متوقف و پارک نماید .

نصب آینه محدب پارکینگ به رانندگان و افراد در حال تردد کمک می کند تا دید بهتری از نقاط کور و بخصوص در سر پیچ ها داشته باشند و با آرامش و امنیت بیشتر عبور و مرور خود را انجام دهند .

نصب کار استاپر

نصب متوقف کننده خودرو

آینه محدب پارکینگ ساختمان کیمیا

ضربه گیر ستون

محافظ ستون

نصب ضربه گیر ستون ساختمان کیمیا قیطریه

نصب محافظ ستون پارکینگ

نصب محافظ ستون ساختمان کیمیا قیطریه

نصب ضربه گیر ستون پارکینگ ( محافظ ستون پارکینگ ) کمک می کند تا ستون های پارکینگ و خودرو هایی که در محوطه پارکینگ مشغول تردد هستند از برخورد های احتمالی کمترین آسیب را متحمل شوند .

محافظ های ستون پارکینگ از جنس لاستیک بوده و با ارتعاشی اندک مانع از تخریب ستون در برخورد احتمالی خودرو می گردند .

پارک ترافیک امیدوار است تا ارائه خدمات اجرا و نصب تجهیزات ایمنی و تجهیزات پارکینگی بتواند ایمنی و راحتی بیشتری برای ساکنان برج های مسکونی , اداری وتجاری سراسر ایران عزیز را فراهم بنماید .

در ادامه تصاویری از کارهای انجام شده در ساختمان کیمیا قیطریه ارائه می گردد .

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *