ساختمان مسکونی کامرانیه

جزئیات پروژه
_

توضیحات تکمیلی

پارک ترافیک افتخار دارد که با بهترین کادر , آماده است تا خدمات خود را با شرافت و راستی به بهترین شکل با کیفیت برتر و در حداقل زمان با بهترین قیمت به مردم محترم ایران عزیز ارائه نماید .

در این پروژه پارک ترافیک مراحل نصب محافظ ستون ( ضربه گیر ستون ) , نصب متوقف کننده خودرو ( کار استوپر ) و اجرای خط کشی کف پارکینگ را در ساختمان مسکونی کامرانیه با بهترین متریال و با بهترین کیفیت در سال 1398 به سرانجام رسانید .

نصب ضربه گیر ستون پارکینگ ( محافظ ستون پارکینگ ) کمک می کند تا ستون های پارکینگ و خودرو هایی که در محوطه پارکینگ مشغول تردد هستند از برخورد های احتمالی کمترین آسیب را متحمل شوند .

محافظ ستون پارکینگ از جنس لاستیک بوده و با ارتعاشی اندک مانع از تخریب ستون در برخورد احتمالی خودرو می گردند .

نصب ضربه گیر ستون

نصب ضربه گیر ستون پارکینگ

نصب محافظ ستون پارکینگ ساختمان مسکونی کامرانیه

نصب محافظ ستون پارکینگی

نصب محافظ ستون پارکینگ ساختمان مسکونی کامرانیه

image

نصب محافظ ستون پارکینگ

image

نصب محافظ ستون پارکینگی ساختمان کامرانیه

image

نصب محافظ ستون پارکینگ

image

اجرای خط کشی پارکینگ ساختمان مسکونی کامرانیه

نصب متوقف کننده خودرو پارکینگ ساختمان مسکونی کامرانیه

نصب متوقف کننده خودرو ( کاراستوپر ) در پارکینگ , کمک می کند تا راننده خودرو با دنده عقب براحتی در محل تعیین شده و با فاصله مناسب و استاندارد ( گاها فاصله مشخص شده از دیوار پارکینگ ) خودروی خود را متوقف و پارک نماید .

اجرای خط کشی در محوطه پارکینگ به رانندگان کمک می نماید تا محدوده پارک خودرو , مسیر عبور و مرور را براحتی تشخیص داده تا بتوانند در ایجاد نظم بهترین عملکرد را ارائه نمایند .

پارک ترافیک امیدوار است تا ارائه خدمات اجرا و نصب تجهیزات ایمنی و تجهیزات پارکینگی بتواند ایمنی و راحتی بیشتری برای ساکنان برج های مسکونی , اداری وتجاری سراسر ایران عزیز را فراهم بنماید .

در ادامه تصاویری از کارهای انجام شده در ساختمان مسکونی کامرانیه ارائه می گردد .

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *