5 دلیل اصلی که چرا مشاغل باید از مخروط های ترافیکی استفاده کنند؟

مخروط ترافیکی از جمله تجهیزات ترافیکی می باشد که در دسته تجهیزات جداکننده ترافیکی می توان آنها را دسته بندی کرد. استفاده از مخروط ترافیکی در مشاغل مختلف و برای کاربردهای مختلف استفاده می شود و می توان گفت نقش مهمی در کنترل و مدیریت ترافیک شهری و جاده ای را بر عهده دارد.

مخروط های ترافیکی ، چه نارنجی یا سفید، به بخشی از زندگی روزمره ما در بیشتر کلان شهرهای شهری تبدیل شده اند. مدیریت این شهرها و تمامی اقامتگاه ها، ساخت و سازها و جاده های مدرن نیازمند تابلوها و علائم ترافیکی است که موارد خاصی را نشان می دهد. همانطور که چراغ‌های راهنمایی و رانندگی جریان ترافیک را کنترل می کنند و در هدایت ماشین ها به کمک می کنند، مخروط‌ های ترافیکی نیز نشان می‌دهند که در اطراف چه می‌گذرد. موارد زیادی در زندگی روزمره وجود دارد که نیاز به استفاده از مخروط های ترافیکی دارد. 5 دلیل اصلی استفاده از مخروط ترافیکی در مشاغل را در این پست با یکدیگر بررسی می کنیم.

مخروط ترافیکی

این مخروط ها به رنگ های درخشان برای افزایش دید رنگ آمیزی می شوند. رنگ مخروط ترافیک یا مخروط جاده نیز توسط راهنمایی و رانندگی و استانداردها مشخص می شود، زیرا رنگ های مختلف برای اهداف مختلف استفاده می شود. رنگ مخروط برای شناسایی نوع ریسک استفاده می شود، از این رو رنگ های مختلف نشان دهنده انواع مختلفی از خطرات هستند. مخروط ترافیکی در مشاغل مختلف و با کاربردهای مختلف ، رنگ های متفاوتی دارند. مخروط‌های نارنجی عمدتاً در بزرگراه‌ها یا جاده‌های اصلی برای هشدار دادن به مردم در مورد «خطر احتمالی»، مخروط‌های قرمز برای «خطر قریب‌الوقوع» و مخروط‌های زرد برای خطری که ممکن است تهدید کننده زندگی نباشد استفاده می‌شود.

مخروط های نارنجی ایمنی ترافیک

استفاده از مخروط های ترافیکی برای مشاغل ممکن است در مقایسه با اهداف از پیش تعیین شده یکسان نباشد، زیرا مخروط های جاده بیشتر در فضای باز استفاده می شوند اما استفاده از آنها در محیط های مسکونی تغییر می کند. آنها در مراکز خرید یا مجتمع های خرید برای مشخص کردن مناطق بسته به عابران پیاده مانند ساخت یک دفتر یا مغازه جدید دیده می شوند. مخروط های جاده نیز اغلب برای آگاه کردن مردم از مالکیت خصوصی و دفع خطرات  استفاده می شود. هدف اصلی این مخروط ها را می توان به عنوان ابزاری خلاصه کرد که توجه مردم را به خود جلب می کند. استفاده نکردن از علائم مناسب برای نشان دادن خطرات خاص ممکن است باعث شود یک کسب و کار تحت شکایت قرار گیرد و بنابراین لازم است که شرکت ها به درستی از مخروط ها استفاده کنند تا در صورت وجود خطر برای محافظت از کارکنان، مشتریان یا هر کسی که ممکن است با آنها در تماس باشند، خطراتی را مشخص کنند.

5 دلیل اصلی که چرا مشاغل باید از مخروط های ترافیکی استفاده کنند؟5 دلیل استفاده از مخروط ترافیکی در مشاغل

از نظر نزدیکی فیزیکی برخی از دلایل اصلی نیاز کسب و کارها به مخروط ترافیکی در مشاغل مختلف عبارتند از:

  • برای هشدار دادن به مردم در مورد خطرات

کسب‌وکارها و ادارات ترافیک جاده‌ای باید از مخروط‌های ایمنی ترافیکی برای محافظت از رانندگان و عابران پیاده در برابر مناطق خطرناک و جاده‌های حفر شده استفاده کنند.

  • استفاده از مخروط برای ساخت و ساز

کارگاه های ساختمانی به دلیل خطر بالقوه ریزش آوار یا قلوه سنگ همیشه تهدیدی برای عابران پیاده هستند، بنابراین استفاده از مخروط های نارنجی یا سفید باعث می شود مکان ها برای افرادی که از کنار محل عبور می کنند بیشتر دیده شوند.

  • هدایت ترافیک

مخروط های ترافیک یا مخروط های جاده نشانه های قابل مشاهده ای را برای مردم فراهم می کنند و باید برای نشان دادن مسیرها و خروجی ها به پارکینگ ها و فضاهای پارکینگ زیرزمینی در مراکز خرید و مجتمع های اداری استفاده شوند.

  • کنترل جمعیت

مخروط ها ممکن است برای رویدادها یا اجتماعات عمومی استفاده شوند تا مردم از مناطقی که خارج از محدوده یا خصوصی هستند آگاه شوند.

  • رعایت قوانین ایالتی

همچنین مواردی وجود دارد که ممکن است استفاده از مخروط های ترافیکی را برای اهداف خاصی مانند آبی و سفید برای فوریت های پزشکی یا سبز برای تهدیدات رادیواکتیو اعمال کنند.

در پایان

پارک ترافیک، مخروط‌های ترافیکی، مخروط‌های جاده، مخروط‌های ایمنی را تولید می‌کند که در وزن‌ها و اندازه‌های مختلف موجود هستند، نیمه انعطاف‌پذیر هستند و از رنگ‌های محو نشده با نوار بازتابنده ساخته می‌شوند. تنظیم و جابجایی مخروط ها آسان است. سفارشی سازی بیشتر در قالب چاپ شخصی آرم یا پیام ها بر روی این مخروط ها موجود است. گروه پارک ترافیک محصولاتی را با مواد اولیه با کیفیت بالا ارائه می دهد تا از ماندگاری بالاتری با محصولاتی که در مقایسه با سایر گزینه های موجود در بازار دوام بیشتری دارند اطمینان حاصل کند.

پارک ترافیک، یک فروشگاه با هدف ارائه‌ی خدمات و فروش در طمینه تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ایمنی است که بیش از یک دهه سابقه فعالیت دارد. شرکت پارک ترافیک، در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته است، بهترین انواع تجهیزات ولوازم ترافیکی و پارکینگی را با بهترین کیفیت و مقاومت و استحکام و بروزترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.با توجه به آن که ما در پارک ترافیک ، اهداف بزرگی را دنبال می کنیم، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود هستیم. برای آگاهی از خدمات و محصولات شرکت پارک ترافیک ، می توانید به سایت https://parktraffic.ir مراجعه کرده یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *