نصب متوقف کننده خودرو پارکینگ

متوقف کننده خودرو ، به یکی از مهمترین تجهیزات پارکینگ تبدیل شده است. بسیاری از پارکینگ های بزرگ و عمومی موظف به استفاده از این لوازم پارکینگ و تجهیزات پارکینگ می باشند. روند استفاده از استوپر پارکینگ لاستیکی بسیار رواج یافته است. آنها یک جزء آرامش بخش ایمنی برای پارکینگ های عمومی، محوطه مدرسه، پارکینگ های شرکتی و مراکز خرید هستند. هر صاحب کسب و کاری می خواهد پارکینگ خود را برای بازدیدکنندگان ایمن کند. آیا شما هم می خواهید از پارکینگ خود محافظت کنید؟ زمان بهتری برای تصمیم گیری و ایجاد محل پارک خود ایمن، منظم و لذت بخش است. اما برای نصب متوقف کننده خودرو باید استانداردهایی را رعایت کنیو این لوازم پارکینگ را به درستی نصب کنید.

هنگام نصب متوقف کننده خودرو پارکینگ در فضاهای پارکینگ خود، مطمئن شوید که استانداردهای نصب را رعایت می کنید تا از جریمه و سایر مشکلات جلوگیری کنید. اگر می‌خواهید همه چیز را در مورد توقف چرخ‌ها، از جمله فرآیند نصب، فرآیند حذف و استانداردهای اولیه نصب، بدانید، به خواندن این مطلب ادامه دهید.

متوقف کننده خودرو پارکینگ

متوقف کننده خودرو پارکینگ که به آن ها استوپر و بلوک های پارکینگ نیز گفته می شود، ابزارهای مدیریت ترافیکی هستند که بیشتر در پارکینگ های خارج از خیابان، مناطق پارک بازدیدکنندگان و بسیاری از پارکینگ های دیگر نصب می شوند. آنها سازه های محکمی هستند که در  محل یک پارکینگ نصب می شوند تا به رانندگان اطلاع دهند که هنگام پارک وسیله نقلیه خود نمی توانند فراتر از توقف چرخ حرکت کنند.

متوقف کننده های خودرو به رانندگان وسایل نقلیه اطمینان می دهند که خودرو خود را در منطقه تعیین شده خود بدون پوشش منطقه عاری از خودرو که برای عابران پیاده طراحی شده است، پارک می کنند. آنها همچنین احتمال برخورد وسیله نقلیه به یکدیگر را که ممکن است هنگام پارک خودروها در فضای تنگ تر رخ دهد، کاهش می دهند.

نصب متوقف کننده خودرو

متوقف کننده های خودرو لاستیکی،سبک وزن هستند که حمل آن ها را در فضای پارکینگ آسان می کند . برخلاف متوقف کننده های پارکینگ فولادی یا بتنی، برای قرار دادن آنها در پارکینگ بزرگ خود در حین نصب نیازی به کامیون های بارگیری نخواهید داشت. این باعث می شود که نصب استاپ پارکینگ لاستیکی آسان تر و زمان کمتری صرف شود. برای نصب متوقف کننده خودرو در پارکینگ نکات زیر را انجام دهید تا کار نصب برای شما آسان شود:

 • استاپر خودرویی بگیرید که با امکانات پارکینگ یا شرایط پارکینگ شما مطابقت داشته باشد. ابزارهای دیگری را که در طول مراحل نصب نیاز دارید جمع آوری کنید. این ابزار شامل مته چکشی، چکش، پیچ و سوکت می باشد.
 • ناحیه انتخابی خود را با گچ علامت بزنید.
 • متوقف کننده خودرو را روی منطقه انتخاب شده قرار دهید و در محل سوراخ پیچ آن را روی زمین علامت بزنید.
 • با استفاده از مته چکشی سوراخ هایی در زمین ایجاد کنید.
 • پیاده رو را تمیز کنید. این به شما کمک می کند تا یک سطح یکنواخت برای نصب استاپ چرخ ایجاد کنید.
 • با استفاده از یک چکش، یک سوراخ پلاستیکی را در داخل هر سوراخ قرار دهید.
 • متوقف کننده خودرو پارکینگ را روی زمین قرار دهید و با کمک پیچ آن را روی زمین محکم کنید و پیچ ها را با سوکت محکم کنید.

شما می توانید علائمی را برای هشدار به رانندگان و عابران پیاده در مورد حضور آنها از قبل نمایش دهید. همچنین می‌توانید محل‌های پارکینگ را علامت‌گذاری کنید تا توقف‌های پارک برجسته‌تر و مؤثرتر شوند.

چه لوازم جانبی برای نصب استاپ چرخ مورد نیاز است؟

نصب تابلو علائم ترافیکی p نقش مهمی در پارکینگ معلولان، پارکینگ خیابان، پارکینگ گاراژ، پارکینگ ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی، پارکینگ معلولان، پارکینگ رویداد و فضای پارک خودرو دارد. می توانید آنها را در مقابل تمام جایگاه های پارکینگ در فضای پارک خود نصب کنید تا مرز آنها ایجاد شود. به این ترتیب، رانندگان می‌دانند چه زمانی باید خودروهای خود را قبل از برخورد با دیوارها، خودروهای پارک شده، حاشیه‌ها یا توقفگاه‌های پارکینگ متوقف کنند.

نصب متوقف کننده خودرو پارکینگ می توانند ترافیک را در چندین مکان مدیریت کنند، مانند رمپ ها، سرعت گیرها، سرعت ها و بالشتک های سرعت. هنگامی که قصد دارید در پارکینگ ، راهرو، پارکینگ عمود بر، پارکینگ روزانه، پارکینگ کوتاه مدت، پارکینگ پولی یا پارکینگ وسیله نقلیه خود متوقف کننده خودرو پارکینگ نصب کنید، مطمئن شوید که لوازم جانبی زیر را در اختیار دارید:

 • چکش
 • دریل چکشی
 • پیچ
 • شمع سوراخ پلاستیکی
 • سوکت
 • گچ
 • جارو دستی
 • استاپر پارکینگ مشکی و زرد به همراه لوازم جانبی مورد استفاده برای نصب استاپ چرخ روی زمین

اگر متوقف کننده خودرو پارکینگ های شما ، ازجمله : پارکینگ ماهانه، پارکینگ معلولان، پارک موازی یا پارکینگ روزانه شما آسیب دیده است و می خواهید آن را بردارید تا یک توقف چرخ جدیدتر در جای خود نصب کنید، در اینجا لوازم جانبی وجود دارد که باید داشته باشید:

 • اسکنه
 • چکش
 • بیل
 • جارو دستی

پس از برداشتن  خودرومتوقف کننده پارکینگ، یک دستگاه مناسب برای جایگزینی خریداری کنید. ایستگاه پارکینگ انتخابی باید با توجه به نوع وسایل نقلیه، حجم ترافیک و سایر نیازهای فضای پارکینگ باشد تا بتوانید بیشترین بهره را از آن ببرید.

متوقف کننده خودرو پارکینگ به شکل های مختلفی ساخته می شوند که بر اساس رنگ، جنس، اندازه، سبک و طراحی با یکدیگر متفاوت هستند. شما باید فرم توقف چرخ را انتخاب کنید که بیشتر با نیازهای شما مطابقت دارد. جنس و ابعاد چرخ استاپ فاکتورهای بسیار مهمی هستند که باید هنگام خرید  در نظر بگیرید.

استانداردهای نصب متوقف کننده خودرو پارکینگ

هنگامی که تصمیم به نصب ایستگاه پارکینگ در  محوطه پارکینگ خود می‌گیرید، قوانین و استانداردهای اولیه نصب توقف پارکینگ را بیاموزید. آنها باید در فاصله مشخصی از حاشیه قرار گیرند. طبق قوانین مدیریت ترافیک  توقفگاه های پارکینگ باید 15 تا 20 اینچ از حاشیه دورتر باشند. فاصله بین دو استوپر خودرو پارکینگ باید حداقل 3 فوت باشد. نباید آن ها را در مکان هایی با نور کم نصب کنید زیرا خطر ترک خوردن را افزایش می دهد.همچنین نباید آنها را در گوشه و کنار یا مکان هایی که ترافیک عابر پیاده وجود دارد به جای ترافیک وسایل نقلیه نصب کنید. این باعث می شود آنها غیر موثر و خطرناک باشند.

قرار دادن تابلو علائم ترافیکی که مردم را از وجود ابزارهای مدیریت پارکینگ مطلع می کند نیز اقدام خوبی است. رانندگان و عابران پیاده را از قبل آماده می کند و احتیاط بیشتری خواهند کرد. رانندگان برای جلوگیری از برخورد به متوقف کننده خودرو نصب شده در پارکینگ سرعت وسیله نقلیه خود را کاهش می‌دهند و عابران پیاده با احتیاط بیشتری راه می‌روند تا از برخورد پاهای خود به ایست چرخ جلوگیری کنند.

کلام پایانی

هر منطقه محلی قوانین و استانداردهای نصب مخصوص به خود را دارد. شما باید قبل از نصب استاپ خودرو استانداردهای منطقه خود را یاد بگیرید. انجام این کار به شما کمک می کند در زمان صرفه جویی کنید. این استانداردها برای ارتقای ایمنی مکان های پارکینگ با استفاده صحیح از ابزارهای پارکینگ ساخته شده اند.

نصب متوقف کننده خودرو پارکینگ ابزار مفیدی است که باید در پارکینگ مسکونی، پارکینگ تجاری یا پارکینگ صنعتی خود نصب کنید تا فضای پارک ایمن تری را به طور مساوی برای رانندگان و عابران پیاده فراهم کنید. آنها ایمنی فضای پارکینگ و مدیریت و سازماندهی پارکینگ شما را بهبود می بخشند. متوقف کننده خودرو پارکینگ مناسب را برای پارکینگ خاص خود انتخاب کنید تا سال ها از تمام مزایای این تجهیزات ترافیکی بهره مند شوید.

پارک ترافیک، یک فروشگاه با هدف ارائه‌ی خدمات و فروش در زمینه تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ایمنی است که بیش از یک دهه سابقه فعالیت دارد. شرکت پارک ترافیک، در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته است، بهترین انواع تجهیزات ولوازم ترافیکی و پارکینگی را با بهترین کیفیت و مقاومت و استحکام و بروزترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.با توجه به آن که ما در پارک ترافیک ، اهداف بزرگی را دنبال می کنیم، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود هستیم. برای آگاهی از خدمات و محصولات شرکت پارک ترافیک ، می توانید به سایت https://parktraffic.ir مراجعه کرده یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *