تفاوت های واضح و مختصری بین موانع ترافیکی پلاستیکی و بتنی و موانع پر از آب وجود دارد. این خیلی مهم نیست که کدام یک بهتر است، بلکه زمان استفاده از هر یک از محصولات و نوع کاربرد هر محصول مهم است. برخی از ویژگی‌های کلیدی در هر محصول، آن‌ها را برای کارهای ساختمانی خاص، محل‌های کاری، کنترل ترافیک و کنترل رویدادها بهینه می‌سازد. اگر به دنبال خرید موانع ترافیکی پلاستیکی و یا بتن هستید، اما کاملاً مطمئن نیستید که کدام یک برای کار در حال انجام است، ما اطلاعات دقیق و جزئیات لازم برای انجام کار را به بهترین نحو در اختیار شما قرار خواهیم داد. موانع ترافیکی ، از تجهیزات ترافیکی می باشد و در دسته موانع ترافیکی استفاده می شود.

موانع بتنی در مقابل موانع پلاستیکی

اگر مطمئن نیستید که آیا موانع پر از آب را استفاده یا از موانع بتنی استفاده کنید، سوالات زیر را از خود بپرسید:

محدودیت سرعت در حوزه کاربرد چقدر است؟
هدف از موانع چیست؟ آیا برای ساخت و ساز، کارهای جاده ای، رویدادها است؟
آیا به دنبال استقرار سریع برای یک کار سریع و یکباره هستید؟
آیا حداکثر دید نقشی دارد؟
آیا موانع نیاز به پیچ و مهره، مستقل یا پین دار دارند؟
وقتی فهمیدید به دنبال چه هستید، بهترین راه برای رسیدن به توافق صحبت با یک متخصص است. کارکنان ما آماده پاسخگویی به هرگونه سوال و پرس و جو در مورد موانع ایمنی جاده، مانع بتنی و مانع پر از آب هستند.

موانع ترافیکی پلاستیکی

موانع ترافیکی پلاستیکی ، موانع پر از آب هستند که دارای طیف وسیعی از مزایا هستند که این محصول را فوق العاده همه کاره می کند. نرخ استقرار در 120 متر در ساعت باعث می شود، قرار دادن مانع پر از آب در هزینه و زمان موثر باشد. برای یک کار یا ساخت و ساز، زمان بزرگترین دشمن شماست. استقرار درست و مناسب بشکه ترافیکی می تواند در هزینه ها صرفه جویی کرده و خطرات را کم کند.

بشکه ترافیکی پلاستیکی پر از آب دارای نرخ انحراف پایینی هستند و ضربه را جذب می‌کنند و آنرا در کل مانع پخش می کنند.. این محصول که برای سرعت کمتر 50 کیلومتر در ساعت ساخته شده است، برای کارگاه های درون شهری یا مناطق حومه شهر به جای بزرگراه ها طراحی شده است. موانع به رنگ نارنجی روشن هستند که دید بهینه را ارائه می دهند و به عنوان یک امتیاز، موانع پر از آب RPM Hire 100٪ قابل بازیافت هستند.

کاربرد موانع ترافیکی پلاستیکی

عنصر آب در داخل محصول دارای انحراف کم و جذب ضربه بالا است که در نتیجه حداکثر ایمنی را برای رانندگان، کارگران و عابران پیاده ایجاد می کند. سرعت استقرار ساده، زمان و مقرون به صرفه بودن این تجهیزات ترافیکی ، باعث استفاده از آن در برخی مکان ها می شود. کاربردهای موانع ترافیکی پلاستیکی عبارتند از :

  • مناسب برای کارهای درون شهری و کارگاه های ساخت و ساز یا جاده های تحت محدودیت سرعت 50 کیلومتر.
  • طراحی صاف، ساخته شده با پلاگین ضد دستکاری برای مبارزه با خرابکاری.
  • حداکثر دید و سازگار با محیط زیست.
  • مناسب برای رویدادها، کنترل ترافیک، کارهای جاده ای، کار و ساخت و ساز.

موانع بتنی ترافیکی

موانع بتنی بر خلاف موانع پر از آب برای مناطق پر سرعت مناسب هستند. موانع بتنی با انعطاف بسیار کم، ایمن ترین نوع محصول برای کارگران کنار جاده و ساختمان است. به عنوان یک کارفرما، ایجاد یک محیط امن برای کارکنان باید از اهمیت فوق العاده ای برخوردار باشد. موانع بتنی به دلیل ارتفاع بلند و دوام سنگین، هزینه نگهداری پایینی را به دنبال دارند. تعویض تجهیزات کنار جاده پروتکل پرهزینه ای است که نتیجه پیش بینی شده کار را به تاخیر می اندازد.

موانع بتنی ترافیکی با طیف وسیعی از گزینه‌های نصب به حالت ایستاده، پیچ‌دار و پین‌شده عرضه می‌شوند. با استخدام مانع بتنی، می‌توانید از میان طیف وسیعی از انتخاب که با نیازهای کاربردی آنها مطابقت دارد. برای مناطق حومه شهر در معرض آلودگی صوتی، غربالگری و حصار کشی می تواند شکایات را کاهش دهد و حریم خصوصی و ایمنی را افزایش دهد. موانع بتنی همچنین گزینه ای برای نصب موانع تصادف را فراهم می کند که ایمنی بیشتری را برای رانندگان و کارگران در طرف دیگر مانع تضمین می کند.

کاربرد موانع بتنی ترافیکی

ایمنی کارگران در مناطق کار ساختمانی به طور قابل توجهی بهبود یافته است. موانع بتنی جاده هزینه نگهداری پایینی دارند و سطح بالایی از ایمنی و محافظت را فراهم می کند. طیف وسیعی از گزینه های نصب؛ موانع می توانند به صورت آزاد، پیچ و مهره ای یا پین شده باشند ، به راحتی می توان یک مانع آسیب دیده را جایگزین کرد.

در پایان

پارک ترافیک، یک فروشگاه با هدف ارائه‌ی خدمات و فروش در طمینه تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ایمنی است که بیش از یک دهه سابقه فعالیت دارد. شرکت پارک ترافیک، در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته است، بهترین انواع تجهیزات ولوازم ترافیکی و پارکینگی را با بهترین کیفیت و مقاومت و استحکام و بروزترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.با توجه به آن که ما در پارک ترافیک ، اهداف بزرگی را دنبال می کنیم، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود هستیم. برای آگاهی از خدمات و محصولات شرکت پارک ترافیک ، می توانید به سایت https://parktraffic.ir مراجعه کرده یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *