مدیریت تجهیزات پارکینگ

زمانی که کسی وارد پارکینگ شما می شود و می خواهید در آنجا خودرو خود را پارک کند، ایمنی، امنیت و مقررات و وجود تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ترافیکی مناسب برای ایمنی خودرو برای او بسیار مهم است. اولین برداشت و آخرین تصوری که کسی از کسب و کار شما داشته باشد، بسیار مهم است و اگر بی‌نظم یا ناامنی وجود داشته باشد، شخص از مراجعه به پارکینگ شما خودداری خواهد کرد. پارکینگ شما می تواند، پارکینگ عمومی باشد و یا یک پارکینگ در یک مجتمع اداری یا تجاری و یا تفریحی باشد. بنابراین مدیریت تجهیزات پارکینگ و پارکینگ در ایمنی خودرو و افراد بسیار مهم است.

مدیریت تجهیزات پارکینگ

شاید باور نکنید ، اما بین جنایت و تصادف، تصادفات در پارکینگ ها بیشتر از آنچه شما تصور می کنید رایج است. پارکینگ ها سومین مکان رایجی هستند که در آن جرایم خشونت آمیز اتفاق می افتد. بنابراین، مالکان پارکینگ باید از حداکثر ایمنی و بهترین مدیریت تجهیزات پارکینگ و پارکنیگ خود اطمینان حاصل کنند. اما اگر شما مالک پارکینگ عمومی و یا یک پارکینگ در یک مجتمع بزرگ هستید، نگران نباشید. برای اینکه به شما کمک کنیم تا مشتریان پارکینگ خود را ایمن و راضی نگه دارید، نکات مفیدی را گردآوری کرده ایم که به آسانی، نه تنها برای رانندگان بلکه برای شما نیز موثر و کمک کننده خواهد بود.

نصب چراغ پارکینگ

چراغ های پارکینگ باید روشن باشند اما خیلی روشن نباشند. در مواردی مانند این، باید تعادل خوبی بین نور و سایه ایجاد کنید تا مخفی شدن یا کمین کردن مجرمان از دید عابران در طول روز آسان نباشد. این امر به ویژه در مورد پله‌ها، آسانسورها و مناطقی که مشتریان شما احساس امنیت می‌کنند، مانند مکانی که در صورت حمله می‌توانند در آن پناه بگیرند، صدق می کند.

به این فکر کنید که چگونه می توانید از چراغ ها برای ایمنی راننده علاوه بر نور روز استفاده کنید. اگر یک تغییر شدید بین نور خورشید روشن و یک گاراژ تاریک وجود داشته باشد، ما از رانندگان می‌خواهیم که این انتقال را تا حد امکان ایمن و روان انجام دهند. با روشن کردن بیش از حد ورودی های پارکینگ، می توانید خطر آسیب دیدگی ناشی از این نوع تغییر چشمگیر نور را به حداقل برسانید.

سیستم های هوشمند برای مدیریت تجهیزات پارکینگ

نکته کلیدی برای ایمن‌تر کردن پارکینگ یا تجهیزات پارکینگ، پیگیری افرادی است که دسترسی دارند. سیستم‌هایی مانند غرفه‌های امنیتی، دروازه‌ها و بازوهای مکانیکی راه‌های عالی برای دور نگه داشتن افراد غیرمجاز از ورود به مناطق خاص هستند. بنابراین، اگر سیستم کنترل هوشمند را در فضای پارک خود نصب کنید، هیچ کس نمی تواند بدون اجازه شما وارد آن شود.

بنابراین، اگر پارکینگ دارید، مطمئن شوید که مکان به خوبی روشن است. همچنین، اطمینان حاصل کنید که مسیرهای منتهی به آن نقاط، هیچ مانع یا مکان‌های قابل دسترسی برای مخفی شدن متجاوزان مانند بلوک‌های سیمانی، حصار، یا موانع دیگر ندارند، زیرا این عناصر به راحتی می‌توانند رویکرد مهاجم را بپوشانند! بنابراین، نصب یک سیستم کنترل دسترسی برای بهبود ایمنی و مدیریت بهتر پارکینگ حیاتی است.

مدیریت بی عیب و بی نقص پارکینگ

داشتن سیستم های هوشمند مدیریت پارکینگ می تواند به شما کمک کند مجرمان را از معلق ماندن طولانی مدت در اطراف پارکینگ خود باز دارید. مردم می دانند که اقدامات زیادی برای اطمینان از ایمنی بازدیدکنندگان شرکت شما انجام شده است! تعویض چراغ سوخته بیشتر از روشن نگه داشتن پارکینگ شما است. این پیام به شما می دهد که پارکینگ های شما به خوبی نگهداری می شوند و به متخلفان احتمالی نشان می دهد که منطقه مورد توجه مداوم قرار گرفته است.

وقتی مجرمان دوربین های امنیتی و سایر سیستم های مدیریت پارکینگ را در فضای پارک شما می بینند، احتمالاً از شانس دادن دلسرد می شوند. آنها ممکن است بترسند که با نصب دوربین‌های امنیتی، فناوری ضبط پلاک یا حسگرهای حرکتی، از جمله راه‌حل‌هایی که به مهار فعالیت‌های مجرمانه قبل از وقوع آن کمک می‌کنند، چقدر مراقب این جزئیات هستید.

استخدام نگهبان پارکینگ

وجود گشت های امنیتی در پارکینگ های شما یک روش استاندارد برای بهبود ایمنی افرادی است که از کسب و کار شما استفاده می کنند. حضور مقتدرانه می تواند به عنوان یک بازدارنده قوی در برابر جرم عمل کند. افزودن گشت‌های امنیتی در محل یا سیار در پارکینگ‌ها می‌تواند مکانیسم‌های ایمنی کسب‌وکار شما را به طور قابل‌توجهی افزایش دهد و به به حداقل رساندن تهدیدها و نگرانی‌های مربوط به حوادث غیرممکن کمک کند. حتی می‌تواند با جذب مشتریانی که در فضای باز به دنبال محیطی هستند که در آن احساس امنیت کنند، جذابیت و جذابیت کسب‌وکار شما را افزایش دهد. بنابراین، استخدام یک افسر امنیتی آموزش دیده می تواند یک تصمیم تغییر دهنده برای تجارت شما و همچنین از نظر مدیریت پارکینگ باشد.

نصب دوربین مدار بسته

جایی که دوربین وجود دارد، جرم و جنایت کاهش می یابد. علاوه بر این، برای اطمینان از اینکه مکان های پارکینگ شما اقدامات امنیتی لازم را در مکان هایی مانند محوطه سازی و روشنایی دارند، نصب یک سیستم دوربین مدار بسته به ایجاد یک رکورد بصری از آنچه در این مناطق اتفاق می افتد کمک می کند. این به افسران امنیتی اجازه می دهد تا امور را بسیار قابل کنترل تر نگه دارند. این یکی از ابزارهایی است که این امکان را برای مشتریان پارکینگ فراهم می‌کند تا از اتفاقی در حال وقوع در مقابل نیاز به هرگونه اطلاعات داخلی در مورد فعالیت در مناطق خاص آگاه شوند.

با این حال، داشتن دوربین‌های امنیتی در پارکینگ به این معنی نیست که با مجرمان برخورد نخواهید کرد. این فقط بلافاصله اتفاق نمی افتد مجرمان راه‌های بزرگ‌تری برای مقابله با خدمات دوربین‌های مداربسته ارائه می‌کنند، و بسیاری از آن‌ها این روزها توجه چندانی به آن‌ها نمی‌کنند، زیرا ما انسان‌ها پس از مدتی تمایل داریم همه چیز را بدیهی بدانیم. بنابراین، برای مالکان پارکینگ ضروری است که یک تیم نظارتی مراقب دوربین مداربسته داشته باشند تا مراقب باشند.

استفاده از تجهیزات ایمنی پارکنیگ

به طور حتم و قطعا مدیریت تجهیزات پارکینگ و استفاده از تجهیزات در پارکینگ که ایمنی خودرو و شما را تضمین کند، بسیار مهم و با اهمیت می باشد. استفاده از محافظ ستون، محافظ دیوار، قفل پارکینگ، بولارد ترافیکی ، متوقف کننده خودرو و غیره باعث می شود تا ایمنی خودروی  شما از تصادف و آسیب محفوظ بماند.

در پایان

پارک ترافیک، یک فروشگاه با هدف ارائه‌ی خدمات و فروش در طمینه تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات پارکینگ و تجهیزات ایمنی است که بیش از یک دهه سابقه فعالیت دارد. شرکت پارک ترافیک، در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته است، بهترین انواع تجهیزات ولوازم ترافیکی و پارکینگی را با بهترین کیفیت و مقاومت و استحکام و بروزترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.با توجه به آن که ما در پارک ترافیک ، اهداف بزرگی را دنبال می کنیم، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود هستیم. برای آگاهی از خدمات و محصولات شرکت پارک ترافیک ، می توانید به سایت https://parktraffic.ir مراجعه کرده یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *